Media o meczu przy Reymonta. „Górnik nacierał i dopadł Wisłę”, „Festiwal niewykorzystanych szans”

Spark  -  10 kwietnia 2015 23:26
0
1107

sobol_wisla_gornik_1415
Górnik zremisował w Krakowie z Wisłą 1:1, ale media podkreślają, że to jednak zabrzanie byli zespołem lepszym, choć obie drużyny nie wykorzystały swoich szans na zwycięstwo.

Onet.pl
„Dwa oblicza Wisły. Festiwal niewykorzystanych szans”
W 27. kolejce T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków zremisowała z Górnikiem Zabrze 1:1 (1:0). Na listę strzelców wpisali się Wilde-Donald Guerrier i Erik Grendel.

WP.pl
„Wisła – Górnik: podział punktów przy Reymonta”
Jesienią, w Zabrzu krakowianie zwyciężyli aż 5:0. W piątek, w rewanżu, nie było powtórki z wielkiego strzelania, ale kibice i tak zobaczyli dwa gole. Wisła zremisowała z Górnikiem 1:1 (1:0).

Interia.pl
„Wisła rozpoczęła od mocnego uderzenia, ale potem…”
W meczu 27. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków straciła u siebie dwa punkty, remisując z Górnikiem Zabrze 1-1. Krakowianie prowadzili do przerwy, ale właśnie pierwszą połowę najbardziej przespali.

Sport.pl
„Górnik nacierał i dopadł Wisłę. Niedosyt obu drużyn. Mogli zbliżyć się do podium”
Piłkarze Wisły udowodnili, że w cztery dni można oduczyć się gry w piłkę. Mimo to szczęśliwie zremisowali z Górnikiem Zabrze 1:1