Media o meczu Pogoń – Górnik: Górnik Zabrze wygrywa w Szczecinie i jest nowym liderem ekstraklasy

Milo  -  24 września 2017 10:20
0
5651

Górnik Zabrze dzięki zwycięstwu w Szczecinie wspiął się na sam szczyt ligowej tabeli. Bohaterem spotkania został Tomasz Loska.

Świetny mecz Loski, kolejny gol Wieteski. Górnik lepszy od Pogoni i jest liderem
Górnik Zabrze po kolejnym dobrym meczu zapewnił sobie dzisiaj w Szczecinie drugą wyjazdową, a piątej w tym sezonie ligową wygraną.

Pogoń grała, Górnik strzelał. „Portowcy” wciąż bez wygranej u siebie
Piłkarze Pogoni Szczecin prowadzili grę przez niemal cały mecz, ale bardziej treściwi w swoich poczynaniach byli goście z Zabrza. Mimo zdecydowanej przewagi „Portowców” w posiadaniu piłki, to Górnicy zdobyli dwie bramki i wywożą ze Szczecina komplet punktów. Podopieczni Macieja Skorży zagrali fatalne zawody – mogli wyjść na prowadzenie pod koniec pierwszej połowy, ale rzutu karnego nie wykorzystał Adam Gyurcso. Niewykorzystana „jedenastka” wywołała lawinę niepowodzeń, która pogrążyła gospodarzy w dolnych rejonach tabeli. Pogoń goniła jeszcze wynik. W 88. minucie Łukasz Zwoliński przełamał złą passę i zdobył pierwszego gola od ponad roku.

Górnik Zabrze wygrywa w Szczecinie i jest nowym liderem ekstraklasy
Bez niespodzianki w Szczecinie. Górnik Zabrze wygrał z Pogonią 2:1 i został nowym liderem ekstraklasy. Portowcy po drugiej porażce w ostatnich trzech meczach wciąż są na 13. miejscu.

Zabrzanie zdobyli Szczecin
W sobotni wieczór w Szczecinie, Pogoń podejmowała Górnika Zabrze. Beniaminek, będący ostatnio w świetnej formie, zainkasował trzy punkty, pokonując gospodarzy 2:1. Kibice na stadionie i przed telewizorami obejrzeli szybki i emocjonujący mecz.

Górnik Zabrze wypunktował Pogoń Szczecin. Tomasz Loska zatrzymał gospodarzy
Pogoń Szczecin przegrała na własnym stadionie z Górnikiem Zabrze 1:2. Gole dla gości zdobywali Mateusz Wieteska oraz Damian Kądzior. Dla gospodarzy trafił Łukasz Zwoliński.