Media o meczu Podbeskidzie – Górnik: “Górnicy bezlitośni dla Górali”, “Górnik Zabrze wrócił na zwycięskie tory”

Torcidos  -  21 września 2014 12:50
0
782

Zachara_Danch_Podbeskidzie_1415Po dwóch porażkach z rzędu, zabrzanie powrócili na właściwe tory,  pokonując w Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0. Górnik mądrze się bronił, a gdy nadarzyła się okazja, wyprowadzał zabójcze kontry. Najwięcej emocji wzbudził powrót Mariusza Magiery, który pojawił się na boisko po prawie rocznej przerwie.

Onet.pl
“T-ME: pewne zwycięstwo Górnika w meczu z Podbeskidziem”
Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało na wlasnym stadionie z Górnikiem Zabrze 0:3. Bramki dla gości zdobywali Ołeksandr Szeweluchin i Mateusz Zachara, który trafił do siatki dwukrotnie.

Ekstraklasa.net
“Górnik Zabrze wrócił na zwycięskie tory. „Górale” przegrali drugi mecz z rzędu”
Piłkarze Podbeskidzia po pokonaniu mistrza Polski Legii Warszawa przed trzema tygodniami ponieśli drugą z rzędu ligową porażkę. W meczu 9. kolejki T-Mobile Ekstraklasy „Górale” ulegli u siebie Górnikowi Zabrze 0:3. Przed tygodniem przegrali w Kielcach z Koroną.

Wp.pl
“Podbeskidzie – Górnik: Za(c)haratali „Górali””
Górnik Zabrze uniknął trzeciej porażki z rzędu, wygrywając 3:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała w sobotnim meczu 9. kolejki T-ME. Dwa gole dla gości zdobył Mateusz Zachara.

Interia.pl
“Podbeskidzie Bielsko-Biała – Górnik Zabrze 0-3 w 9. kolejce Ekstraklasy”
Górnik Zabrze pokonał w wyjazdowym meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała 3-0. Goście po dwóch porażkach z rzędu wrócili na zwycięską ścieżkę.

sport.tvn24.pl
“Górnicy bezlitośni dla Górali”
Piłkarze Górnika przerwali serię dwóch porażek z rzędu. W 9. kolejce T-Mobile Ekstraklasy zabrzanie pokonali na wyjeździe jedną z rewelacji rozgrywek Podbeskidzie Bielsko-Biała 3:0.

Sport
“Tradycji stało się zadość. Górnik Zabrze znów wygrał w Bielsku”
Piłkarzom Górnika Zabrze świetnie gra się pod Klimczokiem. Po golach Szeweluchina i dwóch Zachary wygrali dzisiaj 3:0.