Media o meczu Piast – Górnik: „Wyjazdowa niemoc Górnika trwa”, „Derby ze znakiem jakości”

Torcidos  -  1 sierpnia 2015 10:53
0
799

media_o_meczuPiątkowe derby pomiędzy Piastem a Górnikiem były najlepszą reklamą śląskiej piłki. W tym meczu nie brakowało kontrowersji, emocji, a przede wszystkim bramek. Ostatecznie lepsi okazali się gliwiczanie, a zespół Roberta Warzychy pozostaje wciąż z zerowym dorobkiem punktowym.

Onet.pl

„Ekstraklasa: Piast Gliwice ograł Górnika Zabrze”
W meczu inaugurującym trzecią kolejkę Ekstraklasy Piast Gliwice wygrał na własnym boisku z Górnikiem Zabrze 3:2. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Martin Nespor, a jedną dołożył Sasa Zivec. Dla gości trafienia zaliczyli Mariusz Magiera oraz Adam Danch.

Wp.pl

„Szalony mecz w Gliwicach. Wyjazdowa niemoc Górnika trwa”
Świetnie rozpoczęła się 3. kolejka Ekstraklasy. W pierwszym, zwariowanym meczu Piast Gliwice pokonał Górnik Zabrze 3:2 (1:0). Warto podkreślić, że aż 4 gole padły w przeciągu zaledwie 10 minut. Zabrzanie mają na swoim koncie już trzy mecze wyjazdowe, w których nie potrafili odnieść zwycięstwa.

Interia.pl

„Piast Gliwice – Górnik Zabrze 3-2 w 3. kolejce Ekstraklasy”
Trener Radoslav Latal wiedział, co robi, ściągając latem do Gliwic 25-letniego Martina Nespora! W derbowym meczu z Górnikiem ten były napastnik Bohemiansa i Sparty Praga zdobył dwa efektowne gole, dzięki czemu Piast wygrał niezwykle emocjonujące derbowe spotkanie z lokalnym rywalem 3-2.

Katowickisport.pl

„Derby ze znakiem jakości”
Pięć goli, w tym cztery strzelone w ciągu jedenastu minut. Piast po bardzo dobrym meczu ograł zabrzan, którzy po trzech meczach mają zero punktów.

Gazeta.pl

„Piast Gliwice – Górnik Zabrze 3:2. Festiwal goli w śląskich derbach”
Piast Gliwice pokonał Górnika Zabrze na własnym stadionie. Mecz był pasjonujący, bo oba zespoły postawiły na ofensywny futbol.

Ekstraklasa.net

„Grad goli w Gliwicach. Piast pokonał Górnika w derbach Śląska”
Gracze Górnika Zabrze z pewnością nie mogą zaliczyć początku sezonu do udanych. W meczu 3. kolejki Ekstraklasy przegrali z Piastem 2:3. Trener gości, w porównaniu z poprzednimi spotkaniami dokonał kilku zmian w składzie. Nie przyniosło to jednak efektów w postaci chociażby punktu w rywalizacji z gliwiczanami.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments