Media o meczu Piast – Górnik: Derby Śląska zakończone wcześniej

Kaszpir  -  4 marca 2018 12:05
0
3291

Spotkanie Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze zostało przerwane w 81 minucie. Następnie zapadła decyzja o niekontynuowaniu zawodów z powodów bezpieczeństwa. Zdarzenia w Gliwicach odbiły się szerokim echem w mediach.

Mecz Piasta z Górnikiem przerwany. Kibice wtargnęli na boisko. Interweniowała policja.
Piast prowadził z Górnikiem 1:0 i był bliski zwycięstwa w derbach, ale w końcówce wysiłek piłkarzy zniweczyli ludzie, których nie można nazwać kibicami.

Derby Śląska zakończone wcześniej.
Skandalem zakończył się mecz Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze. Po ataku kiboli zespołu gospodarzy mecz został przerwany. W tym momencie gliwiczanie prowadzili 1:0 i od zwycięstwa dzieliło ich około dziesięciu minut.

Skandal podczas meczu Piast – Górnik. Musiała interweniować policja. Spotkanie przerwano.
Mecz Piast Gliwice – Górnik Zabrze, rozgrywany w ramach 26. kolejki LOTTO Ekstraklasy, został przerwany w 80. minucie ze względu na skandaliczne zachowanie „kibiców” i ryzyko wtargnięcia przez nich na murawę. Do tego momentu na prowadzeniu był Piast po golu Mateusza Szczepaniaka.

Lotto Ekstraklasa. Chuligani Piasta wtargnęli na boisko i przerwali derby z Górnikiem.
Ogromny skandal w trzecim sobotnim meczu 26. kolejki Lotto Ekstraklasy. Derby Śląska rozgrywane w Gliwicach zostały przerwane w 81. minucie przez sprowokowanych chuliganów Piasta, którzy wtargnęli na boisko. Przerwa trwała 38 minut, po których zdecydowano, że spotkanie nie zostanie wznowione. Policja orzekła, że nie jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwa na murawie.

Interia.pl

Mecz przerwany przez chuliganów przy stanie 1-0.

Wielka zadyma w Gliwicach. Śląskie derby Piast – Górnik Zabrze zostały przerwane w 80. minucie po tym, jak szalikowcy Piasta zdemolowali stadionowe ogrodzenie i wbiegli na murawę. Gliwiczanie prowadzili w tym momencie 1-0… Ostatecznie podjęto decyzję, że pojedynek nie zostanie dokończony w sobotę.

Piast – Górnik: skandal! Czarna Sobota. Mecz przerwany.
Wydarzenia piłkarskie w Derbach Śląska zeszły na drugi plan. Główną rolę odegrali pseudokibice Piasta Gliwice, którzy zdemolowali bramę stadionową i wbiegli na murawę. Mecz Piasta z Górnikiem został przerwany przy stanie 1:0 dla gospodarzy.