Media o meczu Olimpia – Górnik. Przełamanie

Kaszpir  -  11 września 2016 18:53
0
985

media_o_meczu

Górnik Zabrze odniósł pierwsze zwycięstwo na wyjedzie w tym sezonie. Do zdobycia kompletu punktów w końcu przyczynili się napastnicy. Obaj zabrzańscy stranieri zdobyli po jednym golu.

Sport
Przełamanie! Górnik pierwszy raz w tym roku wygrał na wyjeździe
Na ten moment zabrzanie czekali od grudnia ubiegłego roku, kiedy wygrali w Lubinie z Zagłębiem (4:2). Po spadku z ligi cztery razy grali na wyjazdach i cztery razy przegrali. W Grudziądzu ta seria dobiegła końca. Marcina Brosza musi cieszyć to, że oba gole strzelili napastnicy – na 1:0 Igor Angulo, a na 2:1 David Ledecky. Trener zabrzan już przed meczem zapowiadał grę dwójką napastników.

Dziennik Zachodni
Olimpia Grudziądz 1-2 Górnik Zabrze. Duet stranierich pomógł w przełamaniu
W sobotnim meczu 8. kolejki pierwszej ligi Górnik Zabrze pokonał na wyjeździe Olimpię Grudziądz 2-1 po bramkach nowych nabytków z zagranicy – Igora Angulo i Davida Ledecky’ego. Dla podopiecznych Marcina Brosza to pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w tym sezonie.

Sportowe fakty
Przełamanie zabrzan
W meczu 8. kolejki I ligi Olimpia Grudziądz przegrała u siebie z Górnikiem Zabrze 1:2. Gole dla gości strzelali Igor Angulo oraz David Ladecky. Jedyną bramkę dla gospodarzy strzelił Karol Angielski.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments