Media o meczu Lechia – Górnik: Angulo znowu trafił, ale Górnik nie wygrał. Lechia uratowała punkt

Kaszpir  -  6 sierpnia 2017 13:28
0
4115

W 4. kolejce Lotto Ekstraklasy, Górnik Zabrze zremisował w Gdańsku z Lechią. Igor Angulo trafił już po raz siódmy, nie wystarczyło to jednak do pierwszej wygranej „Trójkolorowych” na wyjeździe. Po meczu większy niedosyt mogą odczuwać zabrzanie, którzy mieli więcej klarownych sytuacji do zdobycia zwycięskiego gola.

Sport

Angulo znów nie zawiódł, ale… Górnik „tylko” remisuje z Lechią
Górnik Zabrze zremisował na wyjeździe z Lechią Gdańsk 1:1. Znów gola zdobył Igor Angulo, który umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji strzelców, jednak do wygranej to nie wystarczyło.

Dziennik Zachodni

Angulo trafił siódmy raz, ale zabrzanie znów stracili gola z karnego
Piłkarze Górnika zremisowali na wyjeździe z Lechią. Zabrzanie byli w Gdańsku drużyną lepszą od gospodarzy i tylko słabej skuteczności zawdzięczają, że wracają do domu z jednym, a nie trzema punktami.

Gol24.pl

Angulo znowu trafił, ale Górnik nie wygrał. Lechia uratowała punkt
Lechia Gdańsk zremisowała u siebie z Górnikiem Zabrze (1:1) w pierwszym sobotnim meczu Ekstraklasy. Długimi fragmentami gości byli zdecydowanie lepsi, lecz zawodnicy Piotra Nowaka dosyć szczęśliwie zdołali uratować jedno „oczko”.

Sportowe Fakty

Angulo znów strzela. Obustronny niedosyt w Gdańsku
Igor Angulo wciąż zachwyca. Tym razem Hiszpan zdobył jednego gola dla Górnika Zabrze w meczu z Lechią Gdańsk. Wyrównał z rzutu karnego Marco Paixao, a po remisie 1:1 obie strony opuściły boisko ze świadomością zmarnowanej szansy.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments