Media o meczu Korona – Górnik: Wielkie emocje w Kielcach. Górnik wyrwał Koronie zwycięstwo

Kaszpir  -  18 marca 2018 09:27
0
2321

Piłkarze Górnika Zabrze w Kielcach rozegrali bardzo dobre spotkanie. Niestety po raz kolejny możemy mówić o sporym niedosycie. O tym, że Górnik nie wywozi z Kielc kompletu punktów, zadecydował brak koncentracji na początku spotkania oraz kiepska skuteczność.

Sport

Niesamowity powrót Górnika
Piłkarze Górnika Zabrze z wyjazdu do Kielc wraca z jednym punktem.

Dziennik Zachodni

Wrócili z otchłani
Górnik Zabrze przegrywał w Kielcach już 0:2, a jednak zdołał wyrwać Koronie remis. Mimo wszystko może czuć kolejny tej wiosny niedosyt, bo był zespołem lepszym.

Przegląd Sportowy
 

Wielkie emocje w Kielcach. Górnik wyrwał Koronie zwycięstwo
Emocjonujące spotkanie rozegrały Korona Kielce i Górnik Zabrze rozgrywane w 28. Kolejce piłkarskiej Ekstraklasy. Ostatecznie, w stolicy województwa świętokrzyskiego padł remis 2:2, choć miejscowi prowadzili już 2:0.

Ekstraklasa.org
 
Czerwony punkt zwrotny

Mecz dwóch drużyn z największą liczbą strzałów po 27 kolejkach nie zawiódł pod względem strzelonych goli. Zarówno Korona Kielce, jak i Górnik Zabrze strzeliły po dwa gole.

Gol24.pl
 

Od 0:2 do 2:2. Górnik Zabrze w Kielcach rozpędził się po przerwie
Górnik Zabrze z wyjazdu do Kielc wraca z jednym punktem. W sobotni wieczór zawodnicy Korony prowadzili już dwoma golami, ale czerwona kartka Jakuba Żubrowskiego pozwoliła zabrzanom wrócić do gry. Najpierw do własnej bramki trafił Ken Kallaste, a wyrównanie zapewnił gościom Mateusz Wieteska.

Sportowe Fakty
 
Dziwny mecz pełen goli

To był dziwny mecz. Korona wyglądała słabo, ale prowadziła 2:0. Górnik naciskał, lecz wrócił do gry dopiero, gdy Jakub Żubrowski wyleciał z boiska. Ostatecznie kibice na Kolporter Arenie zobaczyli cztery gole i remis.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments