Media o meczu Jagiellonia – Górnik: Angulo pogrążył Jagiellonię! Górnik wygrywa w Białymstoku

Kaszpir  -  15 kwietnia 2018 10:19
0
4038

Górnik Zabrze faworytem w Białymstoku z pewnością nie był. „Trójkolorowi” zdołali jednak pokonać Jagiellonię, a do zwycięstwa w ogromnym stopniu przyczynił się Igor Angulo. Dla Hiszpana były to trafienia nr. 20 oraz 21 i przynajmniej na kilkadziesiąt godzin powrócił na pozycję lidera strzelców.

Genialna końcówka Górnika daje zabrzanom 3 punkty!
Górnik Zabrze wygrał na wyjeździe z Jagiellonią Białystok w meczu 31. kolejki grupy mistrzowskiej Ekstraklasy.

Dwa ciosy Angulo na wagę przełamania!
Wszystkie gole padły w końcówce, a dwa trafienia dla zabrzan zanotował Igor Angulo. Dla zabrzan było to pierwsze odniesione na boisku wyjazdowe zwycięstwo w tym roku.

Angulo pogrążył Jagiellonię! Górnik wygrywa w Białymstoku.
Jagiellonia Białystok przegrała na otwarcie rundy finałowej. Wicelider słabszy od Górnika Zabrze. Zwycięstwo gościom zapewnił Igor Angulo.

Interia.pl

Jagiellonia Białystok – Górnik Zabrze 1-2
Piłkarze Jagiellonii Białystok i Górnika Zabrze to, co najlepsze, trzymali na końcówkę spotkania. „Jaga” przegrała u siebie 1-2 i zmarnowała okazję na objęcie prowadzenia w tabeli Ekstraklasy. VAR dodatkowo anulował jeszcze jedną bramkę zabrzan.

Angulo – postrach Jagi.
Ostatnie mecze między Jagiellonią Białystok, a Górnikiem Zabrze przynosiły sporo goli w ostatnim kwadransie gry. W dzisiejszym starciu piłkarze nie złamali tej zasady. Wszystkie trzy bramki padły po 80. minucie! Goście wygrali 2:1. To zasługa przede wszystkim Igora Angulo. Po dzisiejszej rywalizacji jego bilans w rywalizacji z Dumą Podlasia wynosi pięć goli! Mariusza Pawełka pokonał on w 81. i 85. minucie.

Jagiellonia znowu nie chciała lidera. Dublet Angulo dał wygraną Górnikowi.
Po ostatniej domowej porażce z Wisłą Płock, piłkarze Jagiellonii Białystok znowu zawiedli. Tym razem nie sprostali Górnikowi Zabrze i przegrali po dwóch bramkach Igora Angulo. Dla Hiszpana były to pierwsze trafienia z akcji na wiosnę. W końcówce honorowe trafienie dla graczy Ireneusza Mamrota zanotował jeszcze Karol Świderski.

Angulo odblokowany! Górnik Zabrze wygrał w Białymstoku
Jagiellonia Białystok nie wykorzystała szansy na powrót na szczyt Lotto Ekstraklasy i na własnym stadionie niespodziewanie przegrała z Górnikiem Zabrze 1:2. Oba gole dla gości strzelił Igor Angulo.