Media o meczu Górnik – Znicz. „Miało być tak pięknie, a wyszło dramatycznie”

Kaszpir  -  30 października 2016 12:25
0
1094

media_o_meczu

Wydawało się, że drużyna Górnika łapie na dobre właściwy rytm. Kolejne mecze bez przegranej, coraz lepsza organizacja gry. Niestety outsider I ligi sprowadził nas brutalnie na ziemię. Na Roosevelta sporo się działo: czerwona kartka, niewykorzystany rzut karny i stracony gol w końcówce. A tak sobotnie wydarzenia na stadionie Górnika podsumowują media.

Sensacja w Zabrzu. Górnik nie dał rady Zniczowi!
Miało być pewne zwycięstwo, a skończyło się wielkim rozczarowaniem. Górnik przegrał u siebie ze Zniczem Pruszków, kończąc pasmo ośmiu meczów bez porażki.

Sensacja w Zabrzu, outsider przerwał serię gospodarzy
Osiem meczów bez porażki i ani jednej przegranej u siebie w lidze – kto by się spodziewał, że obie świetne serie Górnika Zabrze przerwie Znicz Pruszków. Ostatni zespół zaplecza Ekstraklasy odniósł przy Roosevelta sensacyjne zwycięstwo po golu zdobytym w końcówce przez Przemysława Kitę. Gospodarze całą drugą połowę grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Bartosza Kopacza.

Emocje w Zabrzu i zaskakujący wynik
Górnik Zabrze przegrał na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków 0:1. Gospodarze przez większą część meczu grali w osłabieniu, a w drugiej części nie potrafili wykorzystać rzutu karnego.

Gol24
Sensacja Znicza! Górnik przegrywa z „czerwoną latarnią” ligi
Miało być lekko, łatwo i przyjemnie. Miał być upragniony krok w kierunku górnej części tabeli i trochę radości dla kibiców. No bo kiedy, jak nie w meczu ostatnią drużyną I ligi? Cytując klasyka – miało być tak pięknie… A wyszło dramatycznie.