Media o meczu Górnik – Zawisza. „Jeż pokłuł Zawiszę”, „zabrzanie zrobili swoje”

Milo  -  30 kwietnia 2015 12:10
0
1009

media_o_meczu

Górnik Zabrze pokonał Zawiszę Bydgoszcz 2:1. Zabrzanie tym samym zagwarantowali sobie, nie tylko grupę mistrzowską, ale także 6. pozycję. Bohaterem spotkania okazał się Robert Jeż, który strzelił dwa gole. Zawiszę czeka teraz bój o utrzymanie w lidze.

Onet.pl
„Górnik Zabrze pokonał Zawiszę Bydgoszcz i przypieczętował udział w grupie mistrzowskiej”
Górnik Zabrze pokonał Zawiszę Bydgoszcz 2:1 (1:0) w spotkaniu 30. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Bohaterem zespołu ze stadionu przy ulicy Roosevelta został strzelec dwóch bramek Robert Jeż. Zwycięstwo pozwoliło Górnikom na utrzymanie miejsca w czołowej ósemce, Zawisza nadal jest natomiast ostatni.

Ekstraklasa.net
„Jeż wprowadził Górnika do grupy mistrzowskiej. Trzecia z rzędu porażka Zawiszy”
Górnik Zabrze pokonał Zawiszę Bydgoszcz 2:1 i awansował do grupy mistrzowskiej. Podopieczni Mariusza Rumaka po przerwie zdołali doprowadzić do wyrównania, ale ostatecznie wyjechali z Roosevelta bez choćby jednego punktu.

Wp.pl
„Jeż pokłuł Zawiszę”
Zawisza Bydgoszcz przegrał 1:2 z Górnikiem Zabrze w meczu 30. kolejki T-ME. Dla zespołu Mariusza Rumaka była trzecia porażka z rzędu.

Goal.pl
„Górnik i Jagiellonia ze zwycięstwami”
W swoich ostatnich meczach rundy zasadniczej Górnik Zabrze pokonał na swoim stadionie Zawiszę Bydgoszcz 2:1, natomiast Jagiellonia Białystok przed własną publicznością zwyciężyła z Ruchem Chorzów 2:0. Zabrzanie zapewnili sobie jednocześnie miejsce w pierwszej ósemce, a ekipa z Podlasia wciąż liczy się w walce o mistrzostwo.

Katowickisport.pl
„Robert Jeż bohaterem, a zabrzanie zrobili swoje”
Górnik Zabrze zasłużenie wygrał z Zawiszą, a bohaterem wieczoru na Roosevelta był Robert Jeż.

Interia.pl
„Górnik Zabrze – Zawisza Bydgoszcz 2-1”
Górnik Zabrze wygrał z Zawiszą Bydgoszcz 2-1 w 30. kolejce T-Mobile Ekstraklasy. Teraz w ekstraklasie nastąpi podział na grupy mistrzowską i spadkową. Zabrzanie zapewnili sobie miejsce w czołowej ósemce.

Dziennikzachodni.pl
„Zabrzanie w grupie mistrzowskiej!”
Piłkarze Górnika Zabrze zrobili co do nich należało. Pierwszą bramkę strzelili Zawiszy już w 45 sekundzie gry i chociaż potem męczyli się niemal do końca to ostatecznie wygrali 2:1 i to całkowicie wystarczyło, by znaleźć się w czołowej ósemce ekstraklasy. W siedmiu finałowych rundach Górnik będzie grał o europejskie puchary. Bohaterem meczu został Robert Jeż.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments