Media o meczu Górnik Zabrze – Wigry Suwałki: Kolejne rozczarowanie w Zabrzu

Kaszpir  -  22 kwietnia 2017 13:35
0
3319

Górnik Zabrze po bardzo przeciętnym, w swoim wykonaniu meczu, zremisował bezbramkowo z Wigrami. Wynik ten, a zwłaszcza styl w jakim „Trójkolorowi” to uczynili, oznacza chyba definitywny kres marzeń o awansie w obecnym sezonie. Pojedynek oglądało niespełna 7 tys. widzów i była to najniższa frekwencja na Roosevelta w tym sezonie. Dopełnia to smutnego obrazu, piątkowego spotkania.

Sport
Suwalski kompleks Górnika Zabrze
Zabrzanie trzeci raz w tym sezonie nie byli w stanie strzelić Wigrom choćby jednego gola i mogli dziękować Tomaszowi Losce, że zdobyli punkt. Remis najbardziej zadowolił resztę ligi.

Dziennik Zachodni
Kolejne rozczarowanie w Zabrzu
To Wigry Suwałki były zespołem lepszym, ale mecz w Zabrzu zakończył się bezbramkowym remisem. Dla Górnika to potężne rozczarowanie i właściwie koniec marzeń o awansie do Ekstraklasy.

Polsat Sport
Bez polotu w Zabrzu. Słaby mecz Górnika z Wigrami
Mało strzałów, niewiele sytuacji i niezbyt ciekawe spotkanie obejrzeli kibice w Zabrzu. Górnik zremisował z Wigrami Suwałki 0:0, a obie drużyny w dalszym ciągu dzielą dwa punkty w ligowej tabeli.

Interia
Górnik Zabrze – Wigry Suwałki 0-0
Górnik Zabrze zremisował 0-0 z Wigrami Suwałki w 27. kolejce pierwszej ligi. Oba zespoły marzą o awansie do Ekstraklasy, ale remis nie zadowala nikogo, a zwłaszcza gospodarzy.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments