Media o meczu Górnik Zabrze – Raków Częstochowa: Wynik w cieniu VAR-u

g.rajda  -  21 lutego 2022 17:29
1
2984

Niedzielny mecz Górnika z Rakowem wywołał wiele emocji i pomeczowych komentarzy. Sam wynik pozostał w cieniu decyzji podejmowanych przez VAR. 

Dziennik Zachodni
VAR odebrał Górnikowi Zabrze zwycięstwo nad Rakowem Częstochowa. Remis w bolesnym meczu
Emocje były do samego końca. Górnik Zabrze za sprawą Bartosza Nowaka odzyskał prowadzenie w doliczonym czasie, ale VAR odwołał gola, więc mecz z Rakowem Częstochowa zakończył się podziałem punktów.

TVP Sport
Kontrowersyjny spalony w Zabrzu
Mają na nich patent. W grudniu Górnik Zabrze pokonał Raków Częstochowa na jego stadionie, w niedzielę był bardzo bliski powtórzenia tego scenariusza u siebie. W doliczonym czasie gry Bartosz Nowak posłał piłkę do siatki, ale gol na 2:1 został anulowany po decyzji VAR. Sędziowie dopatrzyli się minimalnego spalonego, a decyzja wywołała mnóstwo kontrowersji. W Zabrzu remis, który do końca nie zadowala nikogo.

Sport
Więcej szczęścia, niż sprawiedliwości
Częstochowianie zremisowali z Górnikiem Zabrze, choć arbiter prawdopodobnie wypaczył wynik spotkania na niekorzyść podopiecznych Jana Urbana.

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments

Prawdopodobnie? Dlaczego nikt w PZPN-ie sie tym nie zajmie? To sa kpiny z piłki, Klubu Górnik Zabrze,pilkarzy i trenera J.Urbana!!