Media o meczu Górnik Zabrze – Chojniczanka Chojnice: Masakra na Roosevelta. Angulo katem Chojniczanki!

Kaszpir  -  6 maja 2017 12:32
0
4860

W piątkowy wieczór Górnik zagrał wreszcie tak, jak oczekują od niego wszyscy w tym sezonie. Zabrzanie „przebudzili” się dopiero, kiedy postawiono już na nich krzyżyk w kontekście marzeń o awansie. Z letargu (nie)strzeleckiego otrząsnął się również Igor Angulo, który dołożył cztery trafienia, pozwoliło mu to zostać wiceliderem strzelców Nice 1. ligi.

Sport

Masakra na Roosevelta. Angulo katem Chojniczanki!
Niedawny lider został rozstrzelany w Zabrzu, a nowy szkoleniowiec drużyny z Chojnic Artur Derbin musiał przełknąć wyjątkowo gorzką pigułkę.

 

Dziennik Zachodni

Cztery gole Angulo!
Górnik Zabrze wygrał z Chojniczanką Chojnice aż 6:1 (3:0) w meczu 29. kolejki Nice I ligi. Cztery bramki dla zabrzan strzelił Hiszpan Igor Angulo.

Polsat Sport

Górnik zmiótł Chojniczankę z powierzchni ziemi. Cztery bramki Angulo!
Takiego wyniku nie spodziewał się nikt. Dziewiąty w tabeli Nice 1 Ligi Górnik Zabrze pokonał trzecią Chojniczankę 6:1, a cztery bramki zdobył 33-letni Hiszpan Igor Angulo.

Gol24.pl

Chojniczanka przyjęła „szóstkę” w Zabrzu! „Czteropak” Hiszpana!
W piątkowym meczu 29. kolejki Górnik Zabrze zdeklasował Chojniczankę Chojnice pokonując rywali aż 6:1. Cztery gole dla „Trójkolorowych” strzelił Hiszpan Igor Angulo.

Interia

Górnik Zabrze – Chojniczanka Chojnice 6-1
Spadkowicz z Ekstraklasy nie miał litości dla niedawnego lidera z Chojnic, a bohaterem meczu został Igor Angulo, który zdobył aż cztery bramki!

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments