Media o meczu Górnik – Wisła Płock: Hat-trick Angulo

Kaszpir  -  27 sierpnia 2017 08:23
0
5520

W piątkowy wieczór Górnik rozbił na własnym stadionie Wisłę Płock 4:0. Drugiego hat-tricka w tym sezonie zdobył Igor Angulo, a premierową bramką dla naszego zespołu strzelił Mateusz Wieteska.

Sport
Górnik rozbił w Zabrzu Wisłę Płock. Hat-trick Angulo
Zabrzanie w efektownym stylu pokonali u siebie kolejnego rywala. Marcin Brosz i jego asystent Marek Kasprzyk obserwowali starcie z trybun, a tysiące kibiców znowu oglądało świetną współpracę duetu Kurzawa – Angulo.

Dziennik Zachodni
Wielka fiesta na Arenie Zabrze
Po raz pierwszy w tym sezonie na Arenie Zabrze nie było kompletu widzów, ale i tak na trybunach zasiadło ponad 20 tys. , którzy jak zwykle stworzyli fantastyczną atmosferę.

Ekstraklasa.org
Angulo i Kurzawa rozbijają Wisłę Płock
W meczu w Zabrzu, miejscowy Górnik nie dał szans drużynie Wisły Płock pokonując ją aż 4:0. Kolejny raz w tym sezonie, rewelacyjne zawody rozegrał Igor Angulo. Hiszpan zanotował hat-tricka i umocnił się na pozycji lidera klasyfikacji strzelców.

Interia.pl
Wisła przegrała w Zabrzu z Górnikiem 0-4

Górnik Zabrze rozgromił 4-0 Wisłę Płock w meczu siódmej kolejki Ekstraklasy. 20 tysięcy kibiców na Arenie Zabrze zobaczyło koncertową grę swojego zespołu i duetu Rafał Kurzawa – Igor Angulo. Ten pierwszy zaliczył trzy asysty, a doświadczony hiszpański napastnik trzy razy trafiał dzisiaj do siatki.

Onet.pl
Kurzawa i Angulo rozmontowali Wisłę Płock
Zabrzanie w znakomitym stylu doskoczyli do czołówki. Rafał Kurzawa do spółki z Igorem Angulo rozegrali fenomenalne zawody. Skrzydłowy trzykrotnie tak świetnie podawał kolegom, że pozostało im tylko nie marnować wypieszczonych piłek.

Sportowe Fakty
Igor Angulo znów zadziwił kibiców
Górnik Zabrze wrócił na zwycięską ścieżkę. W trzech poprzednich spotkaniach śląski zespół dzielił się z rywalami punktami. W starciu z Wisłą Płock zabrzanie dominowali i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Ogromna w tym zasługa Igora Angulo, który nie przestaje zadziwiać. Podczas meczu z Wisłą Płock (4:0) napastnik Górnika Zabrze strzelił trzy bramki.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments