Media o meczu Górnik – Wigry. „Wyeliminowali Legię, by odpaść z Wigrami”

Kaszpir  -  20 września 2016 23:29
0
865

media_o_meczu
Górnik znów zawiódł. Pucharowym meczem z Wigrami tylko udowodnił, że poza przebłyskami, poziom prezentowany przez zespół jesienią jest bardzo daleki od oczekiwań. Po mizernej grze nasza drużyna pożegnała się już z rozgrywkami Pucharu Polski.

Sport
„Górnik przegrał z Wigrami i odpadł z Pucharu Polski. Fatalne błędy Kasprzika”
Wigry zaskakują w pierwszej lidzie, zaskakują i w pucharze. Meczu z zespołem z Suwałk miło nie będzie wspominał bramkarz Górnika Grzegorz Kasprzik. Doświadczony golkiper zabrzan obchodził we wtorek 33 urodziny. Zamiast wymarzonego prezentu jakim miał być awans do ćwierćfinału, Górnik odpadł z rozgrywek o Puchar Polski, a sam bramkarz przyczynił się do takiego stanu rzeczy.

Dziennik Zachodni
Kasprzik bez prezentu, zabrzanie za burtą”
Piłkarze Górnika w tej edycji Pucharu Polski potrafili pokonać Legię, ale w 1/8 finału nie poradzili sobie u siebie z Wigrami przegrywając 0:2. Awans do ćwierćfinału to największy sukces w historii klubu z Suwałk, którego kolejnym rywalem w PP będzie GKS Jastrzębie.


Sportowe fakty
Górnik Zabrze bił głową w mur, Wigry Suwałki z awansem.
We wtorkowym meczu 1/8 finału Pucharu Polski Górnik Zabrze przegrał na swoim boisku z Wigrami Suwałki 0:2. Gole dla suwalczan zdobyli Kamil Zapolnik i Kamil Adamek.

Interia
„GÓRNIK ZABRZE – WIGRY SUWAŁKI 0-2 W 1/8 FINAŁU PUCHARU POLSKI”
Wigry Suwałki odniosły największy sukces w historii klubu awansując do ćwierćfinału Pucharu Polski. W meczu 1/8 finału klub z polskiego bieguna zimna pokonał innego pierwszoligowca, Górnika, 2-0 w Zabrzu.

Polsat Sport
Wyeliminowali Legię, by odpaść z Wigrami. Paradoks Górnika Zabrze.
Górnik uległ w Zabrzu Wigrom Suwałki 0:2 w 1/8 finału Pucharu Polski i w rezultacie to goście z Mazur zmierzą się w ćwierćfinale z GKS 1962 Jastrzębie. Przypomnijmy, że w poprzedniej rundzie Górnik wyeliminował Legię Warszawa. Los to jednak figlarz.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments