Media o meczu Górnik – Widzew. „Kolejny Thriller w Zabrzu”, „Forma zabrzan do poprawki!”

Milo  -  4 grudnia 2013 06:23
0
773

druzyna7_widzew_1314
Media po meczu z Widzewem podkreślają, że Górnik odniósł szczęśliwą wygraną, dzięki której zrównał się w tabeli T-Mobile Ekstraklasy z liderującą Legią Warszawa. Zespół ze stolicy swój mecz 19. kolejki rozegra w środę wieczorem. 

Onet.pl
„Górnik Zabrze dogonił Legię”
Górnik Zabrze wygrał z Widzewem Łódź w 19. kolejce T-Mobile Ekstraklasy 3:2 (1:1). Piłkarze Ryszarda Wieczorka dzięki zwycięstwu dogonili w tabeli lidera Legię Warszawa. Tymczasem dla gości był to 21. mecz wyjazdowy bez wygranej.

Fakt.pl
„Szczęśliwa wygrana zabrzan”
Gol w ostatnich minutach zdobyty przez rezerwowego Wojciecha Łuczaka (24 l.) dał Górnikowi cenną wygraną z Widzewem

Ekstraklasa.net
„Górnik wyrwał punkty Widzewowi”
Zabrzanie przegrywali w meczu 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy z Widzewem Łódź po golu Krystiana Nowaka. Prowadzenie gospodarzom zapewniły jednak trafienia Prejuce’a Nakoulmy i Mateusza Zachary. Łodzianie zdołali wyrównać za sprawą Alena Melunovicia. Ostatnie słowo należało jednak do Górnika, który dzięki trafieniu Wojciecha Łuczaka zgarnął komplet punktów.

Wp.pl
„Piękny wieczorek w Zabrzu!”
Nie było niespodzianki w Zabrzu, choć na taką przez jakiś czas się zanosiło. Górnik wygrał z Widzewem Łódź 3:2. To drugi zwycięski mecz Górnika u siebie pod wodzą Ryszarda Wieczorka.

Interia.pl
„Górnik Zabrze – Widzew Łódź 3-2”
Górnik Zabrze pokonał po pełnym emocji meczu Widzew Łódź 3-2 w 19. kolejce T-Mobile Ekstraklasy i zrównał się punktami z prowadzącą w tabeli Legią.

Przegląd Sportowy
„Kolejny Thriller w Zabrzu”
Kolejny thriller w Zabrzu ze szczęśliwym zakończeniem dla Górnika. Wygraną uratował rezerwowy Wojciech Łuczak.

Slask.Sport.pl
„Górnik Zabrze planowo wygrał z Widzewem Łódź. Forma zabrzan do poprawki!”
Górnik Zabrze z trudem pokonał u siebie Widzewa Łódź. Kibice mogą być zadowoleni ze zdobytych trzech punktów, ale gra zabrzan pozostawiała wiele do życzenia.

Tąpnięcie w Zabrzu. Widzew zalicza wstydliwe „oczko”
Widzew nie potrafił wygrać po raz 21. z rzędu na boisku przeciwnika i po 19. kolejce nadal będzie ostatni w tabeli. Piłkarze z Łodzi znów nie zgarnęli nawet punktu, mimo że jako pierwsi zdobyli gola.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments