Media o meczu Górnik – Śląsk: Kapitalny mecz w Zabrzu. Stadion Górnika nadal twierdzą

Kaszpir  -  17 września 2017 10:33
0
6492

Znakomitym widowiskiem uraczyli piłkarze obu drużyn kibiców oglądających spotkanie pomiędzy Górnikiem, a Śląskiem Wrocław. Zabrzanie, przy wypełnionym po raz kolejny stadionie potwierdzili, że grają najefektowniejszą piłkę w ekstraklasie. Nie zawiedli również najlepsi snajperzy w swoich zespołach. Marcin Robak ustrzelił dublet, natomiast Igor Angulo rozpoczął już drugą dziesiątkę ligowych trafień.

Sport

Niedosyt w Zabrzu. Remis Górnika ze Śląskiem
Górnik Zabrze w 9. kolejce ekstraklasy zremisował przy Roosevelta ze Śląskiem Wrocław 2:2. Gospodarze byli bliscy zwycięstwa, ale błąd popełniony przez Tomasza Loskę sprawił, że Górnicy zamiast trzech „oczek”, zdobyli tylko jedno.

Gol24.pl

Wymiana ciosów w Zabrzu. Drugi z rzędu dublet Robaka
Lotto Ekstraklasa. To był pojedynek wypełniony emocjami i trzymający w napięciu do ostatnich minut. Górnik Zabrze dwa razy wychodził na prowadzenie, ale gości dwukrotnie z opresji wybawiał Marcin Robak. Za pierwszym razem napastnik Śląska trafił z rzutu karnego, a sytuację zweryfikował VAR. Kibice w Zabrzu kolejny raz w komplecie zapełnili trybuny.

Przegląd Sportowy

Śląsk dwa razy odrabiał straty i wywalczył remis z Górnikiem Zabrze
Górnik Zabrze zremisował na własnym stadionie ze Śląskiem Wrocław w sobotnim meczu 9. kolejki piłkarskiej ekstraklasy, w którym był rzut karny po analizie wideo, strzały w słupek i poprzeczkę.

Ekstraklasa.org

Górnik – Śląsk: Serie przedłużone

Obie drużyny przystępowały do tego meczu z serią sześciu meczów bez porażki i udało im się ją przedłużyć. W bezpośrednim starciu padł bowiem remis 2:2. Górnik dwukrotnie wychodził na prowadzenie, ale wrocławianie odrabiali dzięki bramkom Marcina Robaka. Po drugiej stronie barykady Igor Angulo rozpoczął zaś drugą „10” swoich goli w tym sezonie.

Sportowe Fakty

Kapitalny mecz w Zabrzu. Stadion Górnika nadal twierdzą
W Zabrzu działo się tyle, że można by obdzielić kilka spotkań. Po bardzo dobrym meczu Górnik zremisował 2:2 ze Śląskiem Wrocław i po raz piąty w tym sezonie nie dał się pokonać u siebie.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments