Media o meczu Górnik – Sandecja. Górnik ma nowego bohatera

Kaszpir  -  18 marca 2017 10:20
0
4150

Górnik Zabrze pokonał na własnym boisku Sandecję. Podopieczni Marcina Brosza zrobili to w dobrym stylu, a klasą samą w sobie był Łukasz Wolsztyński. Jego dwie bramki pozwoliły zatrzymać – świetną wiosną – drużynę z Nowego Sącza. Nowy bohater Zabrza w trzech tegorocznych meczach o punkty, zdobył już cztery bramki!

Sport
Górnik ma nowego bohatera. Nazywa się Łukasz Wolsztyński!
Piłkarz Górnika Zabrze strzelił wiosną już cztery gole. Tym razem dał swojemu zespołowi komplet punktów z bardzo niewygodnym rywalem z Nowego Sącza. Nie może więc dziwić, że jego nazwisko znalazło się w prasowych tytułach. Nie dziwi więc, ze jego nazwisko króluje w tytułach pomeczowych relacji. 

Dziennik Zachodni
Wolsztyński show!
W meczu 22. kolejki Nice I ligi Górnik Zabrze wygrał z Sandecją Nowy Sącz 2:0. Obie bramki strzelił Łukasz Wolsztyński (12. i 73. minuta)!

Gol24
Wolsztyński nie może przestać strzelać. Górnik pokonał Sandecję
Chociaż Sandecja Nowy Sącz rozpoczęła wiosnę od dwóch wysokich zwycięstw (4:0 i 5:0), to w Zabrzu poległa. Górnik pokonał ją 2:0. Obie bramki zdobył niezawodny ostatnio Łukasz Wolsztyński. To jego trzeci występ z rzędu z przynajmniej jednym golem.

Polsat Sport
Wolsztyński pogrążył Sandecję Nowy Sącz
Górnik Zabrze znalazł sposób na świetnie grającą do tej pory Sandecję Nowy Sącz, wygrywając 2:0 w meczu 22. kolejki Nice 1 Ligi. Bohaterem okazał się Łukasz Wolsztyński, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Interia
Górnik Zabrze – Sandecja Nowy Sącz 2:0

Górnik Zabrze pokonał u siebie Sandecję Nowy Sącz 2-0. Bohaterem spotkania był Łukasz Wolsztyński, który zdobył oba gole. Wiosną 22-letni skrzydłowy zdobył już dla jedenastki z Zabrza cztery bramki. Mecz na Stadionie im. Ernesta Pohla obejrzało 11,5 tys. kibiców.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments