Media o meczu Górnik – Sandecja: Angulo trafił, ale na wygraną to za mało

Kaszpir  -  1 kwietnia 2018 09:30
0
2263

Igor Angulo zdołał przełamać po 998 minutach strzelecką niemoc, niestety było to za mało na pokonanie tego dnia ostatniej w tabeli Sandecji Nowy Sącz.

Angulo trafił, ale na wygraną to za mało.
Górnik Zabrze zremisował u siebie z ostatnią w tabeli Sandecją Nowy Sącz 2:2. Goście wyrównującego gola zdobyli na kilka minut przed końcem.

Na zespół Brosza spadła lawina nieszczęść.
Lawina nieszczęść spadła na Górnika Zabrze w meczu z Sandecją Nowy Sącz. Michał Koj i Łukasz Wolsztyński opuszczali boisko na noszach, natomiast Igor Angulo w absurdalny sposób przekroczył limit żółtych kartek.

Gol Angulo nie wystarczył. Górnik tylko zremisował z ostatnim zespołem ligi.
Zabrzanie znowu w tym roku stracili punkty. Na dodatek poważnych kontuzji doznało dwóch kluczowych piłkarzy.

Podział u beniaminków.
Dużo zwrotów akcji przyniósł mecz Górnika Zabrze z Sandecją Nowy Sącz. W starciu dwóch beniaminków padł remis 2:2. Tym samym nie udało się gościom przerwać długiej serii meczów bez zwycięstwa, choć prowadzili 1:0 po pięknej bramce Wojciecha Trochima. Później jednak nastąpiło przełamanie Igora Angulo, który strzelił dwudziestego gola w bieżącym sezonie. Podwyższył Dani Suarez, ale ostatnie słowo należało do Aleksandyra Kolewa.

Cztery gole w Zabrzu. Sandecjo, kiedy się przełamiesz? Angulo już to zrobił.
Do 20 (sic!) meczów wydłużyła się passa Sandecji Nowy Sącz bez wygranej. Katami okazali się Hiszpanie; najpierw z rzutu karnego wyrównał Igor Angulo, który przerwał swoją niemoc wyrażoną w 998 minutach bez gola, potem po rzucie rożnym podwyższył jego rodak Dani Suarez. Beniaminek zdążył tylko ustalić wynik na 2:2 w 82 minucie kiedy wyrównał Aleksandar Kolev. Na trybunach zasiadło 13 101 widzów. To o 9 tys. mniej niż podczas sparingu z Hajdukiem Split, który odbył się w zeszłą sobotę. To, co trenera Marcina Brosza może martwić po tym spotkaniu to również kontuzje Michała Koja i Łukasza Wolsztyńskiego.

Niespodzianka w Zabrzu. Sandecja urwała punkty Górnikowi.

Choć Górnik Zabrze dominował przez całe spotkanie z Sandecją Nowy Sącz, to w starciu z outsiderem zdobył tylko punkt. Wynik ten nie satysfakcjonuje żadnej ze stron.