Media o meczu Górnik – Pogoń. „Włączyli się do walki o puchary”, „Piorunujący efekt”

Spark  -  17 maja 2015 18:38
0
998

media_o_meczu
Po niedzielnym zwycięstwie Górnika z Pogonią wszystkie media rozpisują się o pięknych golach, jakie kibice mogli zobaczyć na stadionie przy Roosevelta. Wszyscy są też zgodni, że zabrzanie na poważnie włączyli się do walki o europejskie puchary, na co bardzo mocno wszyscy liczymy.

Onet.pl
„Cudowna bramka, zacięty bój o puchary”
W meczu dwóch ostatnich drużyn grupy mistrzowskiej Ekstraklasy Górnik Zabrze wygrał na własnym stadionie z Pogonią Szczecin 2:0 (0:0). Podopieczni Józefa Dankowskiego zbliżyli się do miejsca dającego udział w kwalifikacjach Ligi Europy. Mecz w pierwszej połowie nie był porywającym widowiskiem, ale po przerwie wydarzenia na boisku nabrały rumieńców. Ozdobą były gole Romana Gergela i Łukasza Madeja.

WP.pl
„Dzień Madeja”
Górnik Zabrze pewnie pokonał 2:0 Pogoń Szczecin w meczu 32. kolejki ekstraklasy. Ozdobą spotkania był przepiękny gol Łukasza Madeja.

Interia.pl
„Wygrali i włączyli się do walki o europejskie puchary”
Górnik Zabrze pokonał u siebie Pogoń Szczecin 2-0 (0-0) w meczu 32. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Bohaterem spotkania był Roman Gergel, który strzelił gola i zaliczył asystę.

Sport.pl
Przemeblowanie składu dało piorunujący efekt!”
Górnik Zabrze pewnie pokonał na swoim boisku Pogoń Szczecin. Zabrzanie jeszcze mają, o co grać w tym sezonie!

sport.tvn24.pl
„Kolejna fatalna końcówka Pogoni. Górnik włącza się do walki o puchary”
Dodatkowe siedem kolejek w grupie mistrzowskiej zdecydowanie nie jest tym, co Pogoń lubi najbardziej. W zeszłym sezonie poszły im fatalnie, w tym może być jeszcze gorzej, bo w niedzielę piłkarze Czesława Michniewicza w pełni zasłużenie ulegli w Zabrzu Górnikowi.