Media o meczu Górnik – Pogoń: “Mecz w lodówce”, “Niespodzianka w Zabrzu”

Kaszpir  -  1 marca 2018 10:21
1466

Po środowym spotkaniu media podkreślają niską, jak na standardy w Zabrzu, frekwencję oraz przeciętną grę Górnika, który z przebiegu spotkania był zespołem nieco gorszym niż Pogoń

Sport

Mogą się cieszyć z remisu
Bezbramkowy rezultat starcia Górnika z Pogonią. Rozegrany w arktycznym mrozie mecz na stadionie im. Ernsta Pohla oglądało niewiele ponad 6 tysięcy kibiców.

Dziennik Zachodni

Mecz w lodówce
Mizerna jak na Zabrze frekwencja i bezbramkowy remis – taki jest bilans spotkania Górnika Zabrze z Pogonią Szczecin rozegranego w niemal arktycznych warunkach.

Przegląd Sportowy

Górnik znów nie zachwycił, Pogoń nie potrafiła tego wykorzystać
Pogoń zremisowała w Zabrzu pierwszy wyjazdowy mecz w tym sezonie, ale Portowcy nie powinni się z tego wyniku specjalnie cieszyć, bo byli stroną przeważająca i jeśli ktoś mógł ten mecz wygrać, to byli to właśnie szczecinianie.

Gol24.pl
 

Mecz zmarnowanych szans. Górnik podzielił się punktami z Pogonią
Lotto Ekstraklasa. Okazje były, ale gole nie. Górnik Zabrze w meczu 25. kolejki bezbramkowo zremisował z Pogonią Szczecin. Lepsze wrażenie sprawiali goście, którym do pełni szczęścia zabrakło udokumentowania przewagi. Na trybunach zasiadło 6254 widzów.

Interia.pl
 
Niespodzianka W Zabrzu. Snajper znów nie strzelił gola
Górnik Zabrze ciągle nie może przebudzić się po zimowej przerwie, a słabsza postawa od początku tego roku najpewniej nie jest przypadkowa. Teraz widać to już wyraźnie. To zupełnie inny zespół niż jeszcze przed kilkoma miesiącami. W meczu 25. kolejki zabrzanie zremisowali u siebie z Pogonią Szczecin 0-0. Igor Angulo, ciągle najlepszy strzelec ligi, nie może trafić do siatki od siedmiu meczów!  
 

Ekstraklasa.org

Podział punktów w Zabrzu
W 25. kolejce Górnik Zabrze podejmował u siebie Pogoń Szczecin. Goście dominowali, ale i tak wrócą do domu z jednym punktem. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Sportowe Fakty

Szczecinianie dominowali, ale nie zadali ciosu
Pogoń Szczecin nie potrafiła wykorzystać swojej przewagi i nie zdobyła żadnej bramki w starciu przeciwko Górnikowi Zabrze. Mecz tych drużyn zakończył się bezbramkowym remisem.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl