Media o meczu Górnik – Pogoń: “Górnik przerwał serię porażek”, “Nieudana Pogoń za Górnikiem”

Milo  -  2 listopada 2014 17:48
558

media_o_meczu

Górnik Zabrze zremisował z Pogonią Szczecin 1:1. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli zabrzanie, jednak tuż przed przerwą “Portowcy” zdołali odpowiedzieć. Po przewie mecz był wyrównany, a ostatni kwadrans “Górnicy” musieli grać w osłabieniu. Media podkreślają, że Górnik w końcu przerwał serię porażek.

Onet.pl
“Górnik Zabrze zremisował z Pogonią Szczecin, czerwona kartka dla Błażeja Augustyna”
Górnik Zabrze zremisował z Pogonią Szczecin 1:1 (1:1) w spotkaniu 14. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Wynik został ustalony jeszcze w pierwszej części meczu. Pod koniec za brutalne wejście czerwoną kartką ukarany został Błażej Augustyn, Portowcy nie wykorzystali jednak gry w przewadze.

Ekstraklasa.net
“Górnik przerwał serię porażek. Pogoń wywiozła jeden punkt z Zabrza”
W pierwszym niedzielnym meczu 14. kolejki Ekstraklasy, Górnik Zabrze zremisował przed własną publicznością z Pogonią Szczecin (1:1). Obie bramki padły jeszcze przed przerwą.

Wp.pl
“Nieudana Pogoń za Górnikiem”
Pogoń Szczecin w przypadku niedzielnego zwycięstwa z Górnikiem Zabrze przeskoczyłaby rywala w tabeli. To się nie udało, na stadionie przy ul. Roosevelta padł remis 1:1.

Interia.pl
“Pogoń odrobiła stratę, a Górnik kończył w dziesiątkę”
Górnik Zabrze zremisował z Pogonią Szczecin 1-1 w meczu 14. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Zabrzanie od 73. minuty grali w dziesięciu – czerwoną kartką za brutalny faul ukarany został Błażej Augustyn.

sport.tvn24.pl
Udana pogoń Portowców. Kocian dalej bez porażki
Górnik Zabrze zremisował na własnym boisku z Pogonią Szczecin 1:1 w pierwszym niedzielnym meczu 14. kolejki ekstraklasy. Mimo że gospodarze kończyli spotkanie w “10” i udało im się dowieźć wynik do końca, z podziału punktów mogą nie być zadowoleni.

Sport
“Górnikowi zabrakło agresywności, żeby ograć Portowców”
Po serii trzech kolejnych porażek w lidze i pucharze Górnik remisuje u siebie z Pogonią.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl