Media o meczu Górnik – Pogoń. „Całkiem udany debiut Warzychy”, „Jest światełko w tunelu”

Torcidos  -  15 marca 2014 23:16
0
1164

Manka_Pogon

Górnik nadal pozostaje bez zwycięstwa w rundzie rewanżowej. W zespole Górnika pierwszy raz od bardzo dawana było widać walkę oraz determinację do uzyskania korzystnego wyniku. Był to zdecydowanie najlepszy w wykonaniu „Górników” tej wiosny.

Onet.pl
Pogoń popsuła debiut Roberta Warzychy
W debiucie Roberta Warzychy na stanowisku trenera Górnika Zabrze jego podopieczni zremisowali z Pogonią Szczecin 1:1. Łupem bramowym podzielili się Rafał Kosznik i Jakub Bąk.

Ekstraklasa.net
Jest światełko w tunelu. Górnik z nowym trenerem zremisował z Pogonią
Obiecująco wypadł debiut Roberta Warzychy na ławce trenerskiej Górnika Zabrze. Gospodarze wyszli na prowadzenie, ale po przerwie zawodnicy Pogoni Szczecin doprowadzili do wyrównania.

Fakt.pl
Remisowy debiut Warzychy
Górnik w piątym kolejnym wiosennym meczu nie odniósł wygranej. Robert Warzycha (54 l.) pracę w ekstraklasie zaczyna od remisu.

Wp.pl
Górnik – Pogon Bak zepsuł debiut Warzychy
W drugim sobotnim meczu 26. kolejki T-ME Górnik Zabrze zremisował z Pogonią Szczecin 1:1 (1:0). Spotkanie z „Portowcami” było debiutem na ławce szkoleniowej nowego trenera KSG Roberta Warzychy. Tym samym śląski zespół pozostaje w tym roku bez ligowej wygranej.

Górnik – Pogoń 1:1. Całkiem udany debiut Warzychy
Pod wodzą nowego trenera, Roberta Warzychy, Górnik mial ciekawe momenty. Pierwsza połowa była bardzo dobra, było dużo walki, piłkarze starali się szukać akcji. W drugiej Pogoń była lepsza i to znacznie, przynajmniej do ostatniego kwadransa. Potem znowu odżył Górnik. Zespół Warzychy mógł wygrać, ale przypomnijmy, że to Dominik Kun z Pogoni trafił w słupek. Statystyki zdecydowanie na korzyść Gornika, choćby strzały 20:10 i celne 5:1. Tyle, że Pogoń znacznie lepiej ułożyła. Sytuacja Górnika wygląda jednak rozwojowo.

Interia.pl
Górnik Zabrze – Pogoń Szczecin 1-1
Górnik Zabrze zremisował z Pogonią Szczecin 1-1 w 26. kolejce T-Mobile Ekstraklasy. Gospodarze przystępowali do tego meczu z nowym trenerem Robertem Warzychą, który jednak nie posiada europejskiej licencji i do protokołu został wpisany Józef Dankowski.

Slask.sport.pl
Górnik Zabrze znów nie wygrał. Szczęśliwy remis z Pogonią Szczecin
Niezła gra w pierwszej połowie nie wystarczyła, by Górnik Zabrze wygrał po raz pierwszy wiosną. Po przerwie Pogoń Szczecin dominowała na boisku i była bliżej zwycięstwa.