Media o meczu Górnik – Podbeskidzie. „Polski talent zachwyca”, „Górnik nie oddaje drugiego miejsca w tabeli”

Milo  -  25 listopada 2013 06:32
0
765

olkowski_gornik_podbeskidzie_1314
Media po niedzielnym meczu z udziałem Górnika Zabrze oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała piszą o udanym debiucie na ławce trenerskiej Ryszarda Wieczorka oraz o wyśmienitej formie strzeleckiej Mateusza Zachary.

Onet.pl
„Świetny debiut następcy Nawałki, uraz kadrowicza”
Górnik Zabrze pokonał Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0 (1:0) w spotkaniu 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Wynik tego spotkania mógłby być jednak zupełnie inny, gdyby goście nie zmarnowali szeregu doskonałych sytuacji, jakie sobie stworzyli. Górnik Zabrze został z powrotem wiceliderem, rażąca nieskuteczność zaprezentowali piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała.

Fakt.pl
„Pierwsze zwycięstwo Wieczorka”
Górnik nie odpuszcza pościgu za Legią. W pierwszym meczu pod wodzą trenera Ryszarda Wieczorka (51 l.) zabrzanie wygrali z Podbeskidziem.

Ekstraklasa.net
„Zwycięski debiut Wieczorka. Górnik nie oddaje drugiego miejsca w tabeli”
Piłkarze Górnika Zabrze odnieśli dziesiąte zwycięstwo w rozgrywkach Ekstraklasy. W meczu 17. kolejki pokonali na własnym boisku Podbeskidzie Bielsko-Biała 2:0. Spotkanie to było debiutem Ryszarda Wieczorka na stanowisku trenera zabrzan.

Wp.pl
„Polski talent zachwyca. Kolejny gol
W pierwszym meczu pod wodzą Ryszarda Wieczorka Górnik Zabrze wygrał z Podbeskidziem Bielsko-Biała 2:0. Dziewiątego gola w sezonie strzelił Mateusz Zachara.

Interia.pl
„Górnik nie odpuszcza Legii. Zwycięski debiut
Górnik Zabrze pokonał Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 w meczu 17. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Zabrzanie zajmują drugie miejsce w tabeli ze stratą trzech punktów do prowadzącej Legii Warszawa.

Przegląd Sportowy
„Wieczorek zaczyna od zwycięstwa”
Udany, bo wygrany powrót trenera Ryszarda Wieczorka na ławkę Górnika. Zabrzanie pokonali Podbeskidzie 2:0, ale mecz nie porwał.

Ekstraklasa.tv
„Górnik gasi „czerwoną latarnię” ligi”
Górnik nie zachwycił, ale na ostatnie w T-Mobile Ekstraklasie Podbeskidzie w zupełności wystarczyło. Udany debiut zaliczył tym samym nowy szkoleniowiec KSG, Ryszard Wieczorek.

Slask.Sport.pl
„Udany debiut Ryszarda Wieczorka. Górnik Zabrze nie zwalnia tempa mimo zmiany trenera”
W pierwszym meczu pod wodzą nowego trenera Górnik Zabrze pokonał Podbeskidzie Bielsko-Biała. Kto jednak wie, jak zakończyłoby się to spotkanie, gdyby nie fatalna skuteczność „górali”.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments