Media o meczu Górnik – Podbeskidzie: Górale zmiażdżeni w Zabrzu, Ekstraklasa na wyciągnięcie ręki…

Kaszpir  -  29 maja 2017 09:14
0
5851

Górnik rozbił zespół Podbeskidzia i awansował na drugie miejsce w tabeli. Co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe, teraz jest tuż, tuż. Wszystko jest w rękach, a raczej nogach piłkarzy. Należałoby w tym miejscu jeszcze wspomnieć o głowach, ale w tym elemencie „Ekipa Brosza” jest niesamowicie mocna i o psychikę zawodników jesteśmy spokojni.

Sport

Górale zmiażdżeni w Zabrzu, Ekstraklasa na wyciągnięcie ręki…
Górnik wygrał piąty mecz z rzędu i ekstraklasę ma na wyciągnięcie ręki. Wysokie zwycięstwo to w głównej mierze zasługa znakomicie dysponowanego Rafała Kurzawy i Igora Angulo.

Dziennik Zachodni

Zabrzanie o krok od Ekstraklasy
Piłkarze Górnika Zabrze w ostatnim meczu w tym sezonie na własnym stadionie rozbili Podbeskidzie 4:0 i wciąż liczą się w walce o awans do Lotto Ekstraklasy. Po piątym z rzędu zwycięstwie podopieczni trenera Marcina Brosza awansowali na 2 miejsce

Gol24.pl

Górnik rozbił Podbeskidzie i został faworytem do awansu!
Górnik Zabrze rozbił Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 i dzięki potknięciom rywali w przedostatniej kolejce awansował na drugie miejsce w tabeli, premiowane awansem do Ekstraklasy.

Sportowe Fakty

Górnik zdeklasował Podbeskidzie
W meczu 33. kolejki Nice I ligi Górnik Zabrze rozbił Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0. Bohaterem gospodarzy był Rafał Kurzawa, który zdobył dwie bramki.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments