Media o meczu Górnik – Piast: „Niespodzianka w Zabrzu”, „Szast i Prast”

Torcidos  -  14 września 2014 21:17
0
813

zachara2_piast_1415

Historyczne zwycięstwo Piasta w Zabrzu stało się faktem. Mimo tego, że Górnik był lepszym zespołem, musiał uznać wyższość rywala zza miedzy. Była to pierwsza porażka zabrzan na własnym stadionie w obecnych rozgrywkach.

Onet.pl
„T-Mobile Ekstraklasa: Piast Gliwice ograł Górnika w Zabrzu”
Piast Gliwice odniósł w niedzielę cenne zwycięstwo w starciu 8. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Gliwiczanie pokonali w Zabrzu Górnika 2:1 (1:1), zadając decydujący cios w ostatnich minutach spotkania. To druga wygrana Piastunek z rzędu i druga kolejna porażka zabrzan.

Ekstraklasa.net
„Piast ograł Górnika w małych derbach Śląska, akcja rezerwowych rozstrzygnęła mecz”
Górnik Zabrze przegrał na stadionie przy Roosevelta z Piastem Gliwice 1:2. O zwycięstwie gości przesądziła akcja, w której udział brali wprowadzeni na boisko w drugiej połowie Madej Izvolt i Sławomir Szeliga. Dla gliwickiego zespołu była to pierwsza wyjazdowa wygrana w sezonie.

Wp.pl
„Górnik – Piast: Szast i Prast!”
Konsternacja w Zabrzu! Piast Gliwice przez większą część niedzielnego meczu grał gorzej od Górnika, a pomimo tego wygrał na wyjeździe 2:1!

Interia.pl
„Górnik Zabrze – Piast Gliwice 1:2 w 8. kolejce Ekstraklasy”
Górnik Zabrze uległ Piastowi Gliwice 1:2 w 8. kolejce Ekstraklasy.

sport.tvn24.pl
„Niespodzianka w Zabrzu. Piast na takie zwycięstwo czekał 120 dni”
Aż cztery miesiące przyszło czekać sympatykom Piasta Gliwice na zwycięstwo ich klubu na wyjeździe. Piłkarze prowadzeni przez Angela Pereza Garcię na przełamanie złej passy nie mogli wybrać lepszego momentu. Zespół z Gliwic w derbach Śląska pokonał Górnika Zabrze 2:1.

„Piast sprawia niespodziankę i wygrywa w Zabrzu!”
Zwycięstwo gliwiczanom zapewnili rezerwowi. To oni rozpracowali rywali w końcówce spotkania.