Media o meczu Górnik – Piast: Derby w cieniu kontrowersji

Kaszpir  -  2 października 2017 11:19
0
6518

Górnik Zabrze okazał się lepszy od Piasta Gliwice. Zwycięstwo rodziło się w bólach, ale najważniejsze są trzy punkty. W prasie, derby były w cieniu kontrowersyjnego karnego, który dał zabrzanom zwycięstwo.

Sport
Górnik Zabrze ograł Piasta Gliwice. Błąd sędziego dał liderowi trzy punkty

Górnik Zabrze wygrał z Piastem Gliwice 1:0 i umocnił się na pozycji lidera LOTTO Ekstraklasy. Komplet punktów drużynie Marcina Brosza dał gol Igora Angulo i błąd sędziego.

Gol24.pl
Górnik ucieka rywalom po kontrowersyjnym karnym w derbach z Piastem
Ekstraklasa.
Liderujący Górnik Zabrze powiększył przewagę nad rywalami, pokonując w derbowym spotkaniu Piasta Gliwice 1:0. Zwycięskiego gola zdobył Igor Angulo, wykorzystując kontrowersyjny rzut karny, podyktowany za rzekomy faul Jakuba Szmatuły, za który bramkarz gliwiczan otrzymał czerwoną kartkę. 

Przegląd Sportowy
Lider zostaje w Zabrzu! W Derbach Śląska nie zabrakło kontrowersji
Zabrzanie zwyciężyli po karnym, który nie powinien zostać podyktowany. Wściekły Jakub Szmatuła został usunięty z boiska.

Ekstraklasa.org
Derby dla lidera
Igor Angulo po raz dwunasty w tym sezonie uradował kibiców Górnika Zabrze swoim trafieniem. Tym razem gol miał najwyższą możliwą wagę. Dał bowiem zespołowi z Roosevelta wygraną 1:0 nad lokalnym rywalem – Piastem Gliwice.

Sportowe Fakty
Górnik – Piast: emocje głównie na trybunach. Kontrowersyjny karny na wagę wygranej
W Zabrzu były ogromne emocje, ale głównie na trybunach. Górnik w pierwszej odsłonie jedynych w tym sezonie śląskich derbów pokonał 1:0 Piasta Gliwice.

 

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments