Media o meczu Górnik – Miedź: „Kolejna porażka i burza gwizdów”

Kaszpir  -  21 listopada 2016 13:02
0
982

media_o_meczu

Górnik Zabrze w kiepskim stylu pożegnał się ze swoimi kibicami. Nie może więc dziwić, że piłkarzy pożegnały gwizdy zdegustowanej zabrzańskiej publiczności. Tak przedostatni mecz „Trójkolorowych” w tym roku podsumowały media.

Sport
Kolejna porażka i burza gwizdów. Górnik przegrywa u siebie z Miedzią
Po poprzedniej kolejce, w której Górnik rozgromił Wisłę Puławy wydawało się, że podopieczni Marcina Brosza złapali właściwy rytm. Nic z tego. Zabrzanie przegrali przed własną publicznością z Miedzią Legnica 0:2. Gole dla gości zdobyli Grzegorz Bartczak i Wojciech Łobodziński.

Dziennik Zachodni
Zabrzanie w słabym stylu żegnają się ze swoimi kibicami
Górnik Zabrze w ostatnim meczu w tym roku na własnym stadionie przegrał 0:2 z Miedzią Legnica. Dla zabrzan była to 6 porażka w tym sezonie i marzenia o awansie chyba można odstawić na przyszły sezon. Gospodarze pokazali festiwal nieskuteczności, co skrzętnie wykorzystała Miedź, której obydwie bramki były przedniej urody.

Sportowe Fakty
Niewykorzystane okazje się mszczą
W meczu 18. kolejki I ligi Górnik Zabrze przegrał przed własną publicznością z Miedzią Legnica 0:2. Gole dla gości zdobyli Grzegorz Bartczak i Wojciech Łobodziński.

Gol24
Piękne gole załatwiły Górnika. Miedź górą!
1 liga. Sensacja? Zaskoczenie? Niespodzianka na pewno. W meczu 18. kolejki Górnik Zabrze przegrał na własnym boisku z Miedzią Legnica 0:2 (0:1). Zadecydowały urokliwe trafienia Grzegorza Bartczaka i Wojciecha Łobodzińskiego. Dzięki wygranej drużyna Ryszarda Tarasiewicza awansowała na piąte miejsce. Sytuacji już nie poprawi, bo spotkanie z MKS-em Kluczbork przełożono na luty. Górnik jest ósmy. Za tydzień gra na wyjeździe ze Stalą Mielec.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments