Media o meczu Górnik – Legia. „Legia odczarowała Zabrze”, „Legia 'zabiła’ marzenia Górnika o mistrzostwie Polski”

Torcidos  -  22 lutego 2014 23:46
0
884

nakoulma_gornik_legia_pp_1314

Po spotkaniu Górnika Zabrze z Legią Warszawa, media zgodnie podkreślają wyraźna dominację drużyny ze stolicy w tym spotkaniu. Legia podwyższyła swoją przewagę punktową nad resztą stawki, a Górnik Zabrze cały czas pozostaje w kryzysie.

Onet.pl
„Legia rozbiła w Zabrzu Górnika”
Lider Ekstraklasy nie zawiódł. Legia Warszawa pokonała na wyjeździe trzecią w tabeli drużynę Górnika Zabrze 3:0 (1:0). Dwa gole dla drużyny trenera Henninga Berga strzelił Miroslav Radović. Debiut w zwycięskiej drużynie zaliczył Portugalczyk Orlando Sa.

Ekstraklasa.net
„Legia rozgromiła Górnika w hicie kolejki. Dwie bramki Radovicia, jedna Astiza”
W szlagierowym meczu 23. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Legia Warszawa pewnie wygrała z Górnikiem Zabrze 3:0. Worek z bramkami dla stołecznej drużyny rozwiązał w pierwszej połowie Inaki Astiz. Dwie kolejne dołożył w drugiej części gry Miroslav Radović. To druga z rzędu wysoka porażka Górnika na wiosnę, który traci dystans do Legii.

Fakt.pl
„Legia rozbija w Zabrzu Górnika aż 3:0!”
Mistrzowie Polski łatwo wypunktowali Górnika w Zabrzu. Dwie bramki dla lidera ekstraklasy zdobył Miroslav Radović (30 l.). Po laniu z Zagłębiem trener zabrzan Ryszard Wieczorek (52 l.) dokonał prawdziwej rewolucji w składzie. W porównaniu do fatalnie przegranego meczu w Lubinie w wyjściowej jedenastce Górnika było aż pięć zmian. Do bramki wrócił Pavels Steinbors (29 l.), a szansę debiutu w śląskiej jedenastce od pierwszej minuty dostał Szymon Drewniak (21 l.). Zmiany na niewiele się jednak zdały. Zespół z Zabrza rozegrał kolejne słabe spotkanie.

Wp.pl
„RADOść lidera w Zabrzu”
W najciekawszym sobotnim meczu 23. kolejki T-ME Górnik Zabrze wysoko przegrał z warszawską Legią 0:3 (0:1). Dwa gole dla „Wojskowych” zdobył Miroslav Radović. W stołecznym zespole zadebiutował nowy napastnik – Orlando Sa. Górnik w dwóch tegorocznych meczach ligowych stracił sześć goli nie strzelać żadnego. Część kibiców domagała się zmiany trenera.

Przegląd Sportowy
„Legia odczarowała Zabrze”
Legia pewnie i zasłużenie wygrała, a Górnik dalej w kryzysie. Bezbarwny debiut zanotował Sa. Radović zrobił dziś różnicę na stadionie w Zabrzu. Legia wygrała na obiekcie Górnika po raz pierwszy od 2008 roku. Wówczas też było 3:0.

Interia.pl
„Górnik Zabrze Legia Warszawa 0:3”
Piłkarze Legii Warszawa wygrali w Zabrzu z Górnikiem 3-0 (1-0) w meczu 23. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Dwa gole dla legionistów strzelił Miroslav Radović.

Slask.sport.pl
„Legia Warszawa 'zabiła’ marzenia Górnika Zabrze o mistrzostwie Polski”
Górnik Zabrze wciąż bez wygranej na wiosnę. Tym razem zabrzanie zostali rozbici na własnym boisku przez Legię Warszawa. Marzenia zabrzan o mistrzostwie kraju coraz bardziej odbiegają od rzeczywistości.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments