Media o meczu Górnik – Legia. „Górnik Zabrze solidnie postraszył Legię Warszawa”,”Dwa gole Olkowskiego na nic”

Milo  -  18 maja 2014 22:03
0
1244

Szeweluchun_gornik_legia_1314a

Prasa po spotkaniu Górnika Zabrze z Legią Warszawa podkreśla, że zabrzanie postawili „Legionistom” trudne warunki. Jednak tego dnia Legia mimo, że w Zabrzu przegrywała potrafiła wygrać. W Warszawie mogą już świętować mistrzostwo Polski.

Onet.pl
„Legia punkt od mistrzostwa, Górnik pokonany”
Emocje związane z walką o mistrzostwo Polski już prawie dobiegły końca. Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z Górnikiem Zabrze 3:2 (1:1) i do zapewnienia sobie pierwszego miejsca w Ekstraklasie brakuje jej tylko punktu w trzech ostatnich kolejkach. Mistrzowska feta może odbyć się już w najbliższą niedzielę, gdy Legia podejmie Ruch Chorzów.

Ekstraklasa.net
„Dwa gole Olkowskiego na nic, Legia o krok od tytułu po wygranej w Zabrzu”
Bardzo dobre widowisko obejrzeli kibice w Zabrzu. Dwa gole z dystansu Pawła Olkowskiego były ozdobą meczu, ale na niewiele się zdały, bowiem Legia była jeszcze skuteczniejsza. Dzięki kompletowi punktów, Wojskowi są już o krok od mistrzostwa.

Fakt.pl
„Legia blisko mistrzostwa”
Ósma kolejna wygrana lidera. W Zabrzu zespół Henninga Berga (45 l.) problemy miał na początku i w końcówce. Górnikowi nie wystarczy dwie bramki Pawła Olkowskiego (24 l.)

Wp.pl
„Przy Roosevelta Legia nieugięta”
Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Górnik Zabrze 3:2 (1:1) i jest bardzo blisko obrony mistrzostwa Polski. By po raz kolejny triumfować w rozgrywkach T-ME stołeczny zespół musi zdobyć zaledwie jeden punkt w trzech ostatnich spotkaniach.

Interia.pl
„Piękne bramki i wielkie emocje w starciu Górnika z Legią”
Piękne bramki, sporo emocji i gra do upadłego do ostatniej minuty – tak w skrócie można opisać starcie Górnika z Legią. W Zabrzu goście wygrali 3-2 i są coraz bliżej mistrzostwa Polski.

Przegląd Sportowy
„Górnik – Legia 2:3. Afera w Zabrzu, Radović nie zagra z Ruchem?”
Górnik Zabrze przegrał u siebie z Legią Warszawa. Najlepszy w drużynie gości był Michał Żyro – autor bramki i asysty.

Slask.sport.pl
„Górnik Zabrze solidnie postraszył Legię Warszawa”
Górnik Zabrze, choć jest najsłabszym zespołem ekstraklasy w rundzie wiosennej, napędził sporego stracha zmierzającej po mistrzostwo Polski Legii Warszawa. Ambicja to było jednak za mało – nawet na remis.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments