Media o meczu Górnik Łęczna – Górnik Zabrze: „Zabrzanie wciąż bez punktów”, „Emocji w Łęcznej nie brakowało”

Ewa  -  27 lipca 2015 23:20
0
980

media_o_meczu

Górnik Zabrze po 2. kolejkach ekstraklasy wciąż pozostaje bez punktów. Zabrzanie musieli uznać wyższość Górnika Łęczna, a katem okazał się Bartosz Śpiączka. Na uwagę zasługuje fakt, że trener za jednym zamachem wyrzucił z boiska Kosznika i Mierzejewskiego.

Onet.pl

„Górnik Łęczna lepszy w „derbach”
Na zakończenie tej serii gier Górnik Łęczna pokonał 2:1 (1:0) swego imiennika z Zabrza. Przeciętny polski kibic najlepiej z tego meczu zapamięta zapewne sytuację z końcówki pierwszej połowy, kiedy sędzia za jednym zamachem wyrzucił z boiska dwóch zawodników. Na stadionie w Łęcznej działo się sporo, zwłaszcza jak na standardy naszej ligi. Pierwsza bramka padła dosyć szybko, bo już w 16. Minucie.

Wp.pl

„Dwóch w dziesięciu. W meczu Górników lepsza Łęczna”
Rafał Kosznik coś powiedział Łukaszowi Mierzejewskiemu, ten rywalowi przyłożył. W czerwonych kartkach remis, w bramkach lepsi gospodarze. Na zakończenie 2. kolejki Górnik Łęczna wygrał u siebie z Górnikiem Zabrze 2:1

Interia.pl

„Dwie czerwone kartki i trzy gole w starciu Górników! Było ostro!”
Górnik Łęczna pokonał po zaciętym meczu Górnika Zabrze 2-1. Spotkanie obfitowało w ostre starcia. Sędzia pokazał dwie czerwone kartki i aż sześć żółtych. Decydująca bramka padła w 82. minucie meczu, a jej autorem był Bartosz Śpiączka.

Katowickisport.pl

„Śpiączka tydzień temu dobił Ruch, a teraz Górnika”
Górnik Łęczna pokonał Górnika Zabrze 2:1. Emocji w Łęcznej nie brakowało, a sędzia pokazał 2 czerwone kartki.

Gazeta.pl

„W starciu Górników lepsi okazali się Ci z Łęcznej”
Górnik Łęczna wreszcie przełamał niemoc, jaka go dotykała w meczach ze swoimi imiennikami z Zabrza. Tym razem przed własną publicznością pokonał Ślązaków, a jokerem w talii trenera Jurija Szatałowa okazał się Bartosz Śpiączka, który strzelił zwycięskiego gola.

Ekstraklasa.net

„Druga wygrana Górnika Łęczna. Zabrzanie wciąż bez punktów”
W ostatnim meczu 2. kolejki Ekstraklasy Górnik Łęczna wygrał z Górnikiem Zabrze 2:1. Obie drużyny od 38. minuty grały w dziesiątkę po tym, jak sędzia ukarał czerwonymi kartkami Łukasza Mierzejewskiego i Rafała Kosznika.