Media o meczu Górnik – Lechia: „Koniec świetnej passy”, „Duży krok gdańskiego klubu”

kamres  -  20 maja 2015 20:59
0
980

media_o_meczu
Internetowe media zgodnie podkreślają, że Lechia Gdańsk dzięki wygranej w Zabrzu wykonała bardzo duży krok by wywalczyć miejsce pozwalające na występy w europejskich pucharach. Możemy również przeczytać, że o czołowej lokacie zapomnieć mogą natomiast Górnicy.

Onet.pl
„Cenne punkty Lechii, koniec świetnej passy”
Górnik Zabrze przegrał u siebie z Lechią Gdańsk 0:1 (0:0) w meczu grupy mistrzowskiej w 33. kolejce T-Mobile Ekstraklasy. To pierwsza porażka zabrzan przed własną publicznością w 2015 roku.

WP.pl
„Lechia coraz bliżej pucharów! Duży krok gdańskiego klubu”
Lechia Gdańsk pokonała na wyjeździe Górnik Zabrze 1:0 (1:0) i wciąż liczy się w walce o miejsce gwarantujące występy w europejskich pucharach. Gola na wagę zwycięstwa strzelił dla podopiecznych Jerzego Brzęczka Sebastian Mila.

Interia.pl
„Sebastian Mila bohaterem. Dwie czerwone kartki”
Gol Sebastiana Mili zapewnił zwycięstwo Lechii Gdańsk w wyjazdowym meczu z Górnikiem Zabrze 1-0 (0-0) w 33. kolejce Ekstraklasy. Podopieczni Jerzego Brzęczka przeskoczyli środowych rywali w tabeli i zgłaszają aspiracje do podium.

Sport.pl
„Koniec marzeń gospodarzy o europejskich pucharach”
Za eksperymenty w składzie Górnika Zabrze tym razem trzeba było słono zapłacić. Zabrzanie przegrali u siebie z Lechią Gdańsk i o czołowej lokacie w ekstraklasie raczej muszą zapomnieć.

Ekstraklasa.net
„Gol Mili na wagę zwycięstwa. Lechia ograła Górnika w Zabrzu”
Lechia Gdańsk odniosła w Zabrzu niezwykle cenne zwycięstwo. Gdańska drużyna za sprawą trafienia Sebastiana Mili pokonała Górnika, robiąc bardzo ważny krok w stronę europejskich pucharów. W doliczonym czasie gry arbiter pokazał dwie czerwone kartki – obejrzeli je Roman Gergel i Nikola Leković.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments