Media o meczu Górnik – Lechia: Barbórka na remis

Kaszpir  -  9 grudnia 2017 12:45
0
2719

Mecz Górnika z Lechią zapowiadany był nie tylko jako jedno z wydarzeń 19. kolejki, także pojedynek iberyjskich snajperów miał być ozdobą tego spotkania. I rzeczywiście snajperzy z wymienionego półwyspu zdobywali bramki dla swoich zespołów, tyle tylko, że byli to Iberyjczycy z „drugiego ” planu. Nie Igor Angulo dla Górnika, a Dani Suarez oraz nie Marco, a Flavio Paixao trafiali do bramki rywala. Sam mecz zakończył się sprawiedliwym remisem.

Górniczy niedosyt. Tylko remis z Lechią
Jedna z niewielu akcji Lechii w drugiej połowie pozbawiła lidera nadziei na kolejne trzy punkty w tym sezonie. Igor Angulo trafił – ale ze spalonego…

Barbórka na remis
Nie było prezentu dla górników z okazji Barbórki ani dla braci Wolsztyńskich z okazji urodzin. Górnikowi nie udało się zdobyć trzech punktów z Lechią.

Iberyjskie strzały w Zabrzu. Lechia odpowiedziała Górnikowi
Tym razem lider nie sięgnął po pełną pulę. W meczu 19. kolejki Górnik Zabrze zremisował z Lechią Gdańsk 1:1 (0:0). Na gola Daniego Suareza zdążył odpowiedzieć Flavio Paixao.

Interia.pl

Górnik Zabrze – Lechia Gdańsk 1-1
Górnik Zabrze zremisował u siebie z Lechią Gdańsk 1-1. Gospodarze prowadzili po trafieniu Daniego Suareza, ale potem zdołał wyrównać Flavio Paixao. Gdańszczanom pomogły dobre zmiany w drugiej połowie, dokonane przez trenera Adama Owena.

Iberyjski remis
Górnik Zabrze w trzech ostatnich meczach u siebie za każdym razem strzelał trzy gole. Tym razem nie udało mu się powtórzyć tego wyczynu. Skończyło się na jednej bramce autorstwa Dani Suareza. Lechia Gdańsk zdołała jednak odpowiedzieć trafieniem Flavio Paixao. Gole strzelali więc przedstawiciele Półwyspu Iberyjskiego.

Wejście smoka Romario Balde
Górnik Zabrze po 19. kolejce utrzyma pozycję lidera Lotto Ekstraklasy. Beniaminek przed własną publicznością zremisował z Lechią Gdańsk 1:1. Gole strzelili Dani Suarez i Flavio Paixao. Bohaterem gości był jednak Romario Balde.