Media o meczu Górnik – Lech: „Z-ach!-ara”, „Ten zespół nie może się rozpaść!”

Milo  -  27 lipca 2014 23:34
0
876

druzyna_Lech_1415

Po niedzielnym meczu Górnika Zabrze z Lechem Poznań media podkreślają dobrą formę strzelecką snajperów obu zespołów. W Górniku pokazał się Zachara, a w Lechu Teodorczyk.

Onet.pl
„Podział punktów w Zabrzu”
Górnik Zabrze zremisował z Lechem Poznań 1:1 (0:1) w meczu 2. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Obie drużyny straciły w ten sposób pierwsze punkty w sezonie.

Ekstraklasa.net
Podział punktów w Zabrzu. Lechici stracili prowadzenie po przerwie”
W trzecim niedzielnym meczu Ekstraklasy, Górnik Zabrze podzielił się punktami z Lechem Poznań przed własną publicznością. W obu drużynach skutecznością wykazali się napastnicy: dla Lecha trafił Łukasz Teodorczyk, a bramkę dla Górnika strzelił Mateusz Zachara.

Sport
Zabrzanie podnieśli rękawicę! Goście stracili punkty i fotel lidera”
Wbrew wszelkim trudnościom organizacyjno-finansowym, zabrzanie w najgłębszych pokładach swej ambicji znaleźli siły na wyrwanie „Kolejorzowi” remisu.

Wp.pl
„Z-ach!-ara”
Remisem 1:1 zakończył się niedzielny mecz 2. kolejki T-ME pomiędzy Górnikiem Zabrze i Lechem Poznań. Remis gospodarzom uratował Mateusz Zachara, który zdobył drugiego gola w drugim meczu tego sezonu.

Interia.pl
„Podział punktów w szlagierze Ekstraklasy”
Górnik Zabrze zremisował 1-1 z Lechem Poznań. Gole zdobywali napastnicy – w pierwszej połowie Łukasz Teodorczyk trafił dla „Kolejorza”, a w drugiej odsłonie gry bramkę dla gospodarzy strzelił Mateusz Zachara.

Slask.sport.pl
Górnik Zabrze postawił się Lechowi Poznań. Ten zespół nie może się rozpaść!”
Po dobrym meczu Górnik Zabrze zremisował z Lechem Poznań. Szkoda by było, gdyby tak ciekawy zespół, jaki udało się zmontować w Zabrzu, miałby się wkrótce rozpaść z powodu ekonomicznych kłopotów klubu.

Źródło: Roosevetla81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevetla81.pl

 

 

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments