Media o meczu Górnik – Lech: Gol sezonu i remis w Zabrzu.

W.  -  6 października 2018 12:35
0
2541

Górnik Zabrze, choć prowadził już w meczu z Lechem różnicą dwóch goli, nie zdołał zgarnąć kompletu punktów. Z tego meczu meczu zapamiętamy nie tylko wielkie emocje, ale przede wszystkim kapitalne trafienie Szymona Żurkowskiego.

Wspaniały gol Żurkowskiego nie wystarczył.
Wypuścili wygraną z rąk! Górnik prowadził z Lechem już 2:0, żeby stracić dwie bramki i wygraną. Nie pomogła wspaniała bramka strzelona przez Szymona Żurkowskiego.

Szymon Żurkowski pod okiem gwiazd strzelił gola roku.
Górnik Zabrze stoczył z Lechem Poznań twardy bój, Szymon Żurkowski strzelił przepięknego gola, ale zespół Marcina Brosza wciąż pozostaje bez zwycięstwa na własnym stadionie.

Gol sezonu i remis w Zabrzu.
Lech przegrywał już 0:2, ale walczył do końca i wyjeżdża z punktem. Górnik miał szansę wygrać pierwszy od 20 maja mecz w ekstraklasie na własnym stadionie. Nie wygrał, mimo prowadzenia 2:0.

Górnik 2:2 Lech: Piękny gol to za mało.
W starciu Górnika Zabrze z Lechem Poznań padł remis 2:2, choć gospodarze prowadzili już 2:0. Na szczególną uwagę zasługuje piękna bramka Szymona Żurkowskiego.

Sportslaski.pl

Nie pomógł nawet fenomenalny Żurkowski. Seria trwa.
Górnik Zabrze prowadził z Lechem Poznań już dwoma bramkami, ale w drugiej połowie dał się dogonić Lechowi Poznań. Świetnie do wyjściowej „11” wrócił Szymon Żurkowski, który strzelił kapitalnego gola. „Trójkolorowi” nie wygrali ósmego spotkania z rzędu w Lotto Ekstraklasie.

Lech uratował się w Zabrzu, choć Górnik prowadził już 2:0. Zjawiskowy gol Szymona Żurkowskiego .
W tym ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Górnik Zabrze prowadził już 2:0, ale Lech Poznań postanowił gonić i skończyło się remisem. Ozdobą tego widowiska z pewnością fantastyczne trafienie Szymona Żurkowskiego. Na trybunach zasiadło niecałe 12 tys. widzów w tym spora grupa z Wielkopolski.

Niewykorzystana szansa Górnika Zabrze. Lech Poznań uratował remis.
Górnik Zabrze nie wykorzystał szansy na odniesienie pierwszego w tym sezonie domowego zwycięstwa. Śląski zespół po 49. minucie prowadził 2:0, ale ostatecznie zremisował z Lechem Poznań 2:2.