Media o meczu Górnik – Korona. „Kolejny słaby mecz Górnika”,”Gdzie ta ekipa na mistrza?”

Torcidos  -  1 marca 2014 19:55
0
823

druzyna3_gornik_korona1314

Po dzisiejszym spotkaniu, media skupiają się na niemocy strzeleckiej zabrzan. Drużyna nie zachwyca swoją grą, a wyścig o czołowe pozycje w lidze coraz bardziej się oddala. To był kolejny słaby mecz „Trójkolorowych”

Onet.pl
„T-Mobile Ekstraklasa: Górnik wciąż bez zwycięstwa, tylko remis z Koroną”
Górnik Zabrze bezbramkowo zremisował z Koroną Kielce w pierwszym sobotnim meczu 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Trwa tym samym fatalna passa „osieroconego” przez Adama Nawałkę na rzecz reprezentacji Polski Górnika Zabrze, który po dwóch porażkach na wiosnę tylko zremisował u siebie. Po przerwie zimowej zwycięstwa nie odnieśli jeszcze także piłkarzy Korony Kielce

Ekstraklasa.net
„Górnik znów bez gola. Korona nie zdołała „złamać” osłabionego rywala”
Piłkarze Górnika Zabrze zdobyli pierwszy punkt we wiosennej części rozgrywek Ekstraklasy i po raz pierwszy nie stracili bramki. Nie jest to jednak powód do domu, ponieważ sami jej nie strzelili. Zabrzanie zremisowali u siebie z Korona Kielce 0:0. Od 54. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Macieja Mańki.

Fakt.pl
„Kolejny słaby mecz Górnika i remis w meczu z Koroną”
Przed me­czem z Ko­ro­ną tre­ner Ry­szard Wie­czo­rek (52 l.) do­ko­nał ko­lej­ne­go w tej run­dzie wie­trze­nia skła­du. W wyj­ścio­wej je­de­na­st­ce za­brzan, w po­rów­na­niu do prze­gra­ne­go przed ty­go­dniem spo­tka­nia z Legią, było aż pię­ciu no­wych za­wod­ni­ków, z de­biu­tu­ją­cym sło­wac­kim na­past­ni­kiem To­ma­sem Maj­ta­nem (27 l.) na czele. Ko­lej­ne zmia­ny nie­wie­le dały, bo jesz­cze nie­daw­ny wi­ce­li­der eks­tra­kla­sy, jak grał bez­barw­nie, tak cały czas gra.

Wp.pl
„Górnik – Korona: zabrzanie przespali Koronę”
Górnik Zabrze bezbramkowo zremisował z Koroną Kielce w pierwszym z sobotnich meczów 24. kolejki T-ME. Zabrzanie chyba już na dobrze żegnają się marzeniami o mistrzowskiej koronie.

„Kasprzik ratuje osłabionego Górnika”
Grzegorz Kasprzik został bohaterem Górnika Zabrze. Dzięki jego interwencjom w meczu z Koroną padł bezbramkowy remis.

Interia.pl
„24. kolejka Ekstraklasy: Górnik Zabrze – Korona Kielce 0-0”
Górnik Zabrze bezbramkowo zremisował z Koroną Kielce w sobotnim spotkaniu 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. W 53. minucie czerwoną kartkę za faul zobaczył obrońca gospodarzy Maciej Mańka.

Slask.sport.pl
„Górnik Zabrze zapomniał, jak się strzela gole. Gdzie ta ekipa na mistrza?”
Górnik Zabrze w dalszym ciągu nie przypomina drużyny, która miała przypuścić szturm na mistrzostwo Polski. Wiosną – jako jedyni w ekstraklasie – zabrzanie jeszcze nie zdobyli gola! Tym razem wystarczyło to zdobycia jednego punktu w meczu z Koroną Kielce.