Media o meczu Górnik – Korona: Cztery bramki i remis w Zabrzu. Górnik bliżej pucharów

Kaszpir  -  10 maja 2018 09:33
0
2258

Górnik Zabrze błyskawicznie objął prowadzenie w meczu z Koroną. Potem jednak oddał pole, czego skutkiem były dwie bramki rywali. Ostatecznie zabrzanom udało się zremisować i zdobyć punkt.

Tylko remis Górnika.
Zabrzanom nie udało się wykorzystać atutu własnego boiska i zremisowali u siebie z Koroną Kielce 2:2. Mecz na stadionie im. Ernesta Pohla zobaczyło 15 tys. widzów.

Cztery bramki i remis w Zabrzu. Górnik bliżej pucharów.
Świetnie rozpoczął się mecz dla zabrzan. Już w 17 sekundzie prowadzenie gospodarzom dał Marcin Urynowicz. Korona, która nie może już dostać się do pucharów, nie zamierzała tak łatwo oddać spotkania i szybko wróciła do gry. Bohaterem kielczan był Elia Soriano strzelec dwóch goli. Ostatecznie górnicy wyszarpali remis i zdobyli jeden punkt, który przybliża ich do występów w europejskich pucharach.

Lubią remisować.
Ostatnie trzy potyczki między Górnikiem Zabrze a Koroną Kielce skończyły się podziałem punktów. Dziś nie było inaczej. Skończyło się rezultatem 2:2.

Onet.pl

Podział punktów w Zabrzu. Górnik zremisował z Koroną.
Górnik Zabrze zremisował u siebie z Koroną Kielce 2:2. Gospodarze nadal pozostają w walce o europejskie puchary, choć środowy wynik z pewnością im nie pomoże.

Błyskawiczna bramka nie dała zwycięstwa. Górnik podzielił się punktami z Koroną.
Górnik Zabrze zremisował z Koroną Kielce 2:2. Gospodarze za sprawą Marcina Urynowicza objęli prowadzenie już w 1. minucie spotkania, ale do przerwy po dwóch bramkach Soriano prowadziła Korona. Gospodarze ambitnie walczyli o trzy punkty, ale stać ich było tylko na trafienie Pawła Bochniewicza.

Kielczanie przetrwali napór rywali. Górnik zapomniał, jak się wygrywa u siebie.
Szósty z rzędu mecz bez wygranej u siebie zaliczył Górnik Zabrze. Beniaminek Lotto Ekstraklasy zremisował z Koroną Kielce 2:2. Goście w końcówce przetrwali napór rozpędzonych zabrzan i ocalili punkt.