Media o meczu Górnik – GKS Tychy: Derby dla Górnika Zabrze. Nieprawdopodobna frekwencja!

Kaszpir  -  4 marca 2017 12:07
0
8623

Piłkarze Górnika powrócili na ligowe boiska. Jak ogromny jest głód dobrej piłki w Zabrzu, pokazała frekwencja w piątkowy wieczór na stadionie im. Ernesta Pohla. Podkreślają to pomeczowe relacje w mediach. No i co zrozumiałe w czołówkach tytułów pojawia się Łukasz Wolsztyński zdobywca zwycięskiej – jakże pięknej – bramki.

Sport
Strzał jak bomba dał Górnikowi zwycięstwo w ciężkim meczu z Tychami

Łukasz Wolsztyński posadził na ławce rezerwowych Dawida Plizgę, a później strzelił pięknego gola. Górnik Zabrze wygrał derby z GKS-em Tychy 1:0.

Dziennik Zachodni
Chłodne derby, ale w Tychach jest zimniej

Piłkarze Górnika Zabrze rozpoczęli rundę wiosenną od zwycięstwa nad GKS-em Tychy. O wyniku przesądził piękny gol Łukasza Wolsztyńskiego. Na trybunach zasiadło ponad 17 tysięcy widzów!

Gol24
Derby dla Górnika Zabrze. Nieprawdopodobna frekwencja!

W pierwszym spotkaniu wiosny Górnik Zabrze pokonał GKS Tychy 1:0 (1:0). Zadecydowała bomba Łukasza Wolsztyńskiego. Na trybunach zasiadło rekordowe 17 777 widzów. W tym sezonie to najlepszy wynik w Zabrzu i w całej lidze.

Sportowe Fakty
Górnik Zabrze – GKS Tychy: fantastyczne uderzenie Wolsztyńskiego na wagę trzech punktów

W meczu otwierającym 20. kolejkę Nice I ligi Górnik Zabrze pokonał w derbowym pojedynku GKS Tychy 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył Łukasz Wolsztyński.

Interia
W I lidze Blisko 20 tys. kibiców
Takiej publiki, jaka była dzisiaj na Stadionie im. Ernesta Pohla, nie ma na zdecydowanej większości meczów Ekstraklasy. Derbowe spotkanie Górnika z GKS Tychy w Zabrzu obserwowało blisko 18 tys. kibiców. Zwyciężyli 1-0 gospodarze po pięknym trafieniu w końcówce pierwszej połowy Łukasza Wolsztyńskiego.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments