Media o meczu Górnik – Cracovia. „Pięć minut emocji i remis w Zabrzu”

Milo  -  31 sierpnia 2015 15:48
0
951

media_o_meczu

Górnik Zabrze wciąż bez zwycięstwa w trwającym sezonie. Zabrzanie przeciwstawił się dobrze spisującej w tym sezonie Cracovii, ale to nie wystarczyło, by pierwszy raz zdobyć komplet punktów.

Onet.pl
„Remis Górnika Zabrze z Cracovią, asysta Bartosza Kapustki”
Górnik Zabrze zremisował drugie spotkanie z rzędu w Ekstraklasie. Tym razem podopieczni Leszka Ojrzyńskiego podzielili się punktami z faworyzowaną Cracovią. Mecz zakończył się wynikiem 1:1 (1:1). Gola dla gości po podaniu powołanego do reprezentacji Polski Bartosza Kapustki strzelił Dariusz Zjawiński. Dla gospodarzy trafił Adam Danch.

Wp.pl
„Trójkolorowi nadal bez zwycięstwa”
W meczu 7. kolejki Ekstraklasy Górnik Zabrze zremisował z Cracovią 1:1. Tym samym Ślązacy nadal pozostają bez zwycięstwa, a Pasy kontynuują świetną serię spotkań bez porażki na wyjeździe.

Interia.pl
„Remis w Zabrzu”
W Zabrzu robią co mogą, żeby odnieść pierwszą wygraną w tym sezonie. Przed spotkaniem z Cracovią postanowiono nawet zamienić miejsca na ławce rezerwowych. Póki co, nic nie pomaga. Zabrzanie zremisowali u siebie z wiceliderem z Krakowa 1-1.

Katowickisport.pl
„Pięć minut emocji i remis w Zabrzu”
Zabrzańscy piłkarze dalej pozostają bez zwycięstwa, a krakowscy po raz pierwszy stracili w wyjazdowym meczu bramkę i punkty.

Dziennik Zachodni
„Wciąż bez zwycięstwa”
Górnik Zabrze zremisował drugi z rzędu mecz na własnym boisku i wciaż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli ekstraklasy. I z takiej właśnie pozycji przystąpi za dwa tygodnie do Wielkich Derbów Śląska.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments