Media o meczu Górnik – Chrobry. „Górnik skruszył mur Chrobrego”

Kaszpir  -  2 października 2016 18:19
0
1144

media_o_meczu

Górnik Zabrze pokonał na własnym stadionie Chrobrego. Zwycięstwo nie przyszło jednak łatwo, ponieważ goście z Dolnego Śląska byli bardzo dobrze zorganizowani w defensywie. „Trójkolorowi” zdołali w końcówce meczu przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Igor Angulo bohaterem Zabrza. Dwa razy przebił szczelną obronę Chrobrego. 2:1 dla Górnika!
Hiszpański napastnik został bohaterem meczu z Chrobrym Głogów. Po stracie bramki zabrzanie przez kilkadziesiąt minut, mimo gry w przewadze, nie mogli poradzić sobie z rywalami. Dopiero w końcowych minutach Igor Angulo dał tak ważne zwycięstwo i trzy punkty. Przewaga zabrzan została udokumentowana bramkami.

Angulo bohaterem zabrzan!
Górnik Zabrze w meczu 11 kolejki pierwszej ligi rzutem na taśmę wygrał z Chrobrym Głogów. Zabrzanie przez większość meczu grali z przewagą jednego zawodnika, ale długo bili głową w mur. Dopiero w doliczonym czasie gry bramkę dającą zwycięstwo zdobył Igor Angulo.

Polsat Sport
Horror w Zabrzu. Angulo bohaterem Górnika
Górnik Zabrze po heroicznej walce w ostatnich minutach pokonał Chrobrego Głogów 2:1. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Igor Angulo, który został bohaterem kibiców z Zabrza.

Sportowe fakty
Górnik Zabrze złamał dziesięciu głogowian w 93. minucie
Piłkarze Górnika Zabrze wygrali 2:1 z Chrobrym Głogów, a decydującego gola Igor Angulo strzelił w doliczonym czasie. Przyjezdni prowadzili przez 80 minut mimo osłabienia.

Gol24
Górnik skruszył mur Chrobrego w doliczonym czasie!
W pierwszy niedzielnym meczu 11. kolejki 1. ligi Górnik Zabrze pokonał na własnym boisku Chrobrego Głogów (2:1). Długimi fragmentami dominacja spadkowicza z Ekstraklasy była absolutna, bowiem goście przez ponad godzinę grali w osłabieniu. Upragnione gole dla ekipy Marcina Brosza strzelił Igor Angulo.