Media o meczu dwóch Górników: „Gole Madeja dają Górnikowi lidera”

Spark  -  23 sierpnia 2014 21:13
0
773

drużyna4_Łęczna_1415
Górnik Zabrze wygrał trzeci mecz z rzędu bez straty gola. Dzięki pokonaniu zespołu z Łęcznej ekipa prowadzona przez Józefa Dankowskiego i Roberta Warzychę przynajmniej do poniedziałku pozostanie pozycji lidera, a jest duża szansa, że utrzyma ją co najmniej do następnej kolejki. Jak triumf „Trójkolorowych” opisały media?

Onet.pl
„Zabrzanie lepsi w starciu dwóch Górników”
Górnik Zabrze pokonał Górnika Łęczna 2:0 (0:0) w spotkaniu szóstej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Oba gole zdobył Łukasz Madej. Dzięki tej wygranej piłkarze Józefa Dankowskiego ponownie awansowali na pozycję lidera tabeli.

Ekstraklasa.net
“Madej show przy Roosevelta, Górnik Zabrze pokonał beniaminka z Łęcznej”
Po znakomitym meczu w wykonaniu Łukasza Madeja Górnik Zabrze wygrał z Górnikiem Łęczna 2:0. Zabrzańska drużyna odniosła już czwarte zwycięstwo w sezonie i przynajmniej do poniedziałku pozostanie liderem T-Mobile Ekstraklasy.

Wp.pl
“Gole Madeja dają Górnikowi lidera”
W meczu dwóch Górników górą piłkarze z Zabrza. Podopieczni Józefa Dankowskiego pokonali gości z Łęcznej 2:0 (0:0) i dzięki temu zwycięstwu wrócili na fotel lidera T-ME. Oba gole dla KSG strzelił Łukasz Madej.

Interia.pl
“Wygrali 2-0 w Zabrzu i prowadzą w tabeli Ekstraklasy”
Górnik Zabrze pokonał Górnika Łęczna 2-0 w 6. kolejce Ekstraklasy. Bohaterem spotkania został Łukasz Madej, który strzelił dwa gole.

SportoweFakty.pl
„Fotel lidera zostaje w Zabrzu”
Liderujący tabeli T-Mobile Ekstraklasy po 5. kolejce Górnik Zabrze podejmował na własnym stadionie Górnika Łęczna. Po końcowym gwizdku gospodarze mogli cieszyć się z czwartego w sezonie zwycięstwa.

sport.tvn24.pl
„Górnik Zabrze wrócił na fotel lidera. Madej rozstrzelał beniaminka”
Zabrzanie przystępowali do sobotniego pojedynku z beniaminkiem ekstraklasy – Górnikiem Łęczna – bez porażki w tym sezonie. Po dwóch trafieniach Łukasza Madeja podtrzymali tę passę i po dniu przerwy znów są liderami tabeli.

„Sport”
„Madej zapewnił wygraną zabrzanom. Beniaminek z Łęcznej pokonany”
Dwa gole Łukasza Madeja dały Górnikowi Zabrze wygraną nad beniaminkiem z Łęcznej 2:0

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Ewa Dolibóg/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments