Mecze piłkarskie z mniejszym udziałem kibiców

W.  -  7 grudnia 2021 15:38
3
2478

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Ministerstwo Zdrowia ogłosiło nowe obostrzenia, wśród których przyjęto, iż od 15 grudnia spotkania piłkarskie rozgrywane będą z mniejszym niż dotąd udziałem publiczności. Zmiany, które zostaną wprowadzone od połowy miesiąca dopuszczają maksymalną frekwencję na trybunach wynoszącą do 30% pojemności danego stadionu. Limit nie dotyczy jednak osób w pełni zaszczepionych – czytamy w komunikacie.

Dotychczasowe rozporządzenie przyjmowało możliwość organizacji imprez sportowych w tym meczów piłkarskich z obłożeniem nie przekraczającym 50% pojemności obiektów. Od  15 grudnia bieżącego roku w związku z sytuacją epidemiczną i wzrastającą ilością zachorowań pojemność ta zostanie pomniejszona o dodatkowe 20%. W związku z tym ostatnia kolejka PKO Ekstraklasy, która zaplanowana została przed niemal dwumiesięczną przerwą zimową rozegrana zostanie w nowym reżimie sanitarnym. Wierzymy, że wiosną sytuacja ustabilizuje się i kibice znów zapełnią co najmniej 50% pojemności stadionów.

Obserwuj nas w społecznosci SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Roosevelta81.pl/MZ
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Walić obostrzenia i segregacje !

Walić niezaszczepionych i foliarzy

pANOWIE,OPANUJCIE SIĘ,MNÓSTWO LUDZI UMIERA,IDĄ śWIETA,DOPING Z POGONIA MUSI BYĆ PORZADNY,W CZESTOCHOWIE I POZNANIU MOĘZ BYC NIEJSZY,SZCZEGÓLNIE DLA NAS!!