Mecz z Widzewem kibicowsko: Albo Cola Albo Browar

g.rajda  -  28 marca 2013 23:59
0
909

oprawa

Kibice Górnika Zabrze zaprezentowali na meczu z Widzewem Łódź wspaniałą oprawę z przesłaniem, zatytułowaną “Albo Cola Albo Browar”.

Grupa Ultras Górnik Zabrze wykazała się niezwykłą pomysłowością i zaprezentowała w czwartek na stadionie przy Roosevelta 81 doskonale wykonaną oprawę. Na cudownie namalowanej “sektorówce” znalazł się Homer Simpson, ubrany w koszulkę “młynową” i trzymający w jednej ręce piwo, a w drugiej Colę. Całość uzupełnił transparent w barwach Górnika z napisem: “Albo Cola Albo Browar”. Pierwsze litery każdego z wyrazów były koloru złotego. Całość była “podziękowaniem” dla służb ze stolicy za mecz Legii z Górnikiem.

Warto też odnotować, że podczas spotkania z Widzewem kibice “Trójkolorowych” krzyczeli najpierw: “Piłka Nożna Dla Kibiców”, a następnie “pozdrowili” również klub z Warszawy dobrze znaną piosenką, za jego “gościnne” przyjęcie fanów z Zabrza przed dwoma tygodniami. Przez cały mecz z Widzewem kibice na stadionie im.Ernesta Pohla prowadzili bardzo głośny doping, a po spotkaniu, kiedy za wsparcie przyszli podziękować im piłkarze, niosła się pieśń: “Serce się raduje, Górnik Zabrze wygrał mecz, a ja za to się napiję, bo drużyną moją jest…”

źródło: Roosevelta81.pl
foto: Kamil Dołęga/Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments