Mecz przegrany przez sędziego VAR, który jest nieomylny, najlepszy. Uważam, że tak nie jest

Kaszpir  -  20 lutego 2022 19:13
13
4601

Poznaliśmy komentarze trenerów obu zespołów po meczu 22. kolejki PKO Ekstraklasy, pomiędzy Górnikiem Zabrze, a Rakowem Częstochowa.

Jan Urban: (trener Górnika): – Mecz przegrany przez sędziego VAR, który jest nieomylny, najlepszy. Uważam, że tak nie jest… no ale zostawmy to dla niego. Dziękuję.

 

Marek Papszun: (trener Rakowa): – Emocjonujący mecz. Dla nas rozpoczął się nie najlepiej, zakończył dość szczęśliwie. Reakcja VAR-u spowodowała, że nie straciliśmy bramki w doliczonym czasie (…).

Poniżej zapis całej konferencji:

Obserwuj nas w społeczności SuperSocial w aplikacji Superbet

Źródło: Górnik Zabrze
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
13 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Gratulacje za mecz za postawę w dzisiejszym meczu, ale… no właśnie. Dlaczego Górnik nie zagrał z takim zębem z Jagiellonią? Dziś to oszustwo można byłoby przełknąć z mniejszą goryczą, a tak, to z 6 punktów pozostał jeden punkcik z potężnym niesmakiem. Dla mnie skandalem było podyktowanie karnego, kiedy pilka całym obwodem minęła linię końcową a telewizja C+ zmanipulowała obraz pokazując powtórkę z perspektywy zza słupków bramki. kiedy obraz jest nierzeczywisty, bo słupek zasłania nie tylko linię.

No jak to, tydzień temu smiales oskarżać naszych o sprzedanie meczu, co ty tu jeszcze robisz?

Tydzień temu oskarżałem o sprzedanie meczu po pozorowaniu gry, a dziś chwalę po bardzo dobrej grze. Czego nie rozumiesz?

Najwyrazniej ty czegoś nie rozumiesz, taki twój żenujący poziom komentowania

Masz dowody?.Aha domniemasz.

NIC DODAĆ PANIE TRENERZE!

Trenerze, przede wszystkim gratuluję opanowania, chyba każdy zdaje sobie sprawę z tego jak powinna wyglądać prawdziwa „reakcja”. To co się dzisiaj stało można postawić w jednym szeregu z meczem z Legią z 94r. Jestem ciekaw czy są możliwości złożenia skargi? odwołania się od decyzji sędziego? Czy już po ptokach. Nikt nie lubi ustawiania meczy „przy zielonym stoliku”, ale w tym przydatku człowieka krew zalewa jak widzi takie bezprawie!! To jest kryminał dla VARowca!!

Dzięki Panie sedzio Marciniak za przekret

bez Przesady tego nie da się porównać do meczu z Legią w 94!!!!
ale trenera żałuję nie wiem ile w tym było złości a ile niechęci do tych zdarzeń.
Mogło być 6 pkt a jest jeden…

Mis – podpisany protokół po meczowy = zamknięcie spotkania jeżeli tam będą uwagi np nie słuszna kartka to chyba rozpatruje to PZPN ? Ale niech poprawi mnie ktoś bardziej obyty w przepisach, moja opinia karny dla Rakowa ewidentny, gol Nowaka kontrowersyjny ale jeżeli nie można czegos rozstrzygnąć to sytuacja ma byc brana na korzyść atakujących wiec w ta myśl powinen byc gol na 2-1, szczęście z mielca i Piasta rozeszło sie na jadze i dziś wiec w przyrodzie zawsze jest zero 😉

Wypowiedz pana Urbana bezcenna 🙂

Jak to jest z tymi zmianami???? Można wymienić pięciu zawodników, ale jak mi wiadomo tylko trzy razy można wykonywać zmiany. To dla czego Raków wymienił zawodników cztery razy. Wymienił 4 zawodników w pierwszej połowie w 8 min Długosza, 45 min Wdowiaka i po przewie w 45 min Sapałę i w 77 min Musiolika i Cebulę.

Wielki szacunek dla naszego trenera za opanowanie emocji bo kto inny by pewnie rzucałby epitetami jak nie butelkami po takim meczu.No i teraz niech wszyscy zadają sobie pytanie że ten cały Var nie zdaje egzaminu.A ponoć jest taki wspaniały i nieomylny.Po tym meczu trzeba złożyć odwołanie i nie ma bata a sedzią Marciniak niech lepiej już w ekstraklasie nie sedziuje bo zbłaznił się.