Mateusz Zachara: Dzisiaj ten mecz mi wyszedł

0
918

zachara_ruch_1314_5432
– Wynik 3:0, niby był to łatwy mecz, ale było tak naprawdę bardzo ciężko –
przyznał Mateusz Zachara, strzelec dwóch goli dla Górnika Zabrze, w wygranym spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Mateusz Zachara (napastnik Górnika): – Po dwóch ostatnich porażkach bardzo szybko chcieliśmy się odbić. Ta sztuka nam się dzisiaj udała. Wynik 3:0, niby był to łatwy mecz, ale było tak naprawdę bardzo ciężko. W drugiej połowie rywale nas przycisnęli, ale przeprowadziliśmy dwie kontry, które zakończyły się golami. Ja w każdym spotkaniu staram się pracować mocno w ofensywie i defensywie. Dzisiaj ten mecz mi wyszedł. Cieszy powrót Mariusza Magiery, który miał bardzo długą przerwę w grze. Doświadczenie, które posiada, pokazało, że daje sobie bardzo dobrze radę po tak długiej przerwie.

Źródło: Roosevelta81.pl/C+Sport