Mateusz Sławik: Cieszymy się z pierwszego w tym roku wyjazdowego zwycięstwa

Milo  -  26 maja 2014 16:02
0
1083

GORNIK ZABRZE - PODBESKIDZIE BIELSKO BIALA

– Wisła postawiła nam trudne warunki. Nigdy w Krakowie nie grało się łatwo, przyjechaliśmy tutaj z myślą o zwycięstwie – mówił dla Roosevelta81.pl po meczu z „Białą Gwiazdą” trener bramkarzy Górnika Mateusz Sławik.

– Mieliśmy raz lepsze raz gorsze fragmenty gry w naszym wykonaniu. Cieszymy się, że zdobyliśmy komplet punktów. W każdym meczu trzeba walczyć do samego końca. Adam świetnie odebrał piłkę, rozegrał ją i podłączył się do akcji ofensywnej. Zachował się niczym rasowy napastnik, wykańczając swoją akcję. Gratulacje dla niego i całego zespołu. Cieszymy się z pierwszego w tym roku wyjazdowego zwycięstwa – powiedział były gracz Górnika Zabrze.

Jak wyglądała postawa jego podopiecznego między słupkami? – Na gorąco Steinborsa nie chcę oceniać. Zawsze analizuje sam całe spotkanie, następnie siadamy razem i rozmawiamy o sytuacjach z meczu. Ogólnie jego występ oceniam jak najbardziej pozytywnie. Szkoda, że nabawił się stłuczenia łydki, ale Pavels się podleczy i spokojnie wyjedzie na kadrę – kończy Sławik.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Newspix.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments