Marcin Urynowicz nie zasili Górnika! „Trenerzy nie stawialiby na niego”

Milo  -  17 stycznia 2015 22:28
0
1741

Marcin_Urynowicz

Utalentowany napastnik Gwarka Zabrze Marcin Urynowicz (19 l.) nie zagra w Górniku. Wiosną dalej będzie strzelał gole dla młodzieżowego zespołu z Biskupic – czytamy w „Fakcie”.

O tym, że trafi na Roosevelta, mówiło się od początku zimowych treningów. Dni mijały, a młody gracz nie pojawił się na zajęciach Górnika. Teraz już wiadomo, że do przejścia nie dojdzie. – Marcin będzie grał do końca sezonu w Gwarku. Walczymy o awans do Centralnej Ligi Juniorów, więc na pewno przyda się drużynie. Nie chcemy teraz rozbijać zespołu – podkreśla Jan Kowalski (78 l.), działacz i trener Gwarka, a przed laty wspaniały piłkarz Górnika i aż czterokrotny szkoleniowiec klubu z Zabrza.

Zdaniem Kowalskiego młody Urynowicz miałby wiosną małe szanse na występy w ekstraklasowym zespole. – Górnik walczy o pierwszą ósemkę, więc trenerzy nie stawialiby na niego. A gdyby nie udało się zakwalifikować do mistrzowskiej grupy, to tym bardziej miałby małe szansę na występy. Poza tym po co miał iść na treningi do Górnika? Żeby mu się przyglądali? Przecież z Górnikiem był już na obozie w Turcji w zeszłym roku – tłumaczy Jan Kowalski

Oby się nie okazało, że Urynowicz wkrótce opuści Górny Śląsk, bo już przyglądają mu się uważnie inne ligowe kluby!

Źródło: Fakt
Foto: Roosevelta81.pl

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments