Marcin Brosz: Musimy zrobić wszystko, aby trybuny reagowały

Milo  -  1 października 2016 12:18
0
909

Brosz_Pogon_1617

Marcin Brosz opowiada o sytuacji kadrowej przed niedzielnym meczem z Chrobrym. Szkoleniowiec wciąż przygląda się testowanym zawodnikom.

Sytuacja kadrowa:

Marcin Brosz (trener Górnika): – Z powodu nadmiaru żółtych kartoników nie zagra Szymon Matuszek, a kontuzjowany jest Konrad Nowak. Mam nadzieję, że pozostali zawodnicy będą do naszej dyspozycji.

Testowani:

– Cały czas śledzimy i patrzymy, czy są jeszcze wolni zawodnicy, którzy wzmocniliby nasz zespół. Zdajemy sobie sprawę, że woli zawodnicy potrzebują czasu, aby przygotować się fizycznie. Lewy obrońca i środkowy pomocnik (przyp. red. McKeown i Moffat) trenują z nami, ale nie podjęliśmy jeszcze decyzji odnośnie ich przyszłości. Ostatnio rozgrywaliśmy nawet grę wewnętrzną, w której uczestniczyli. Nie są to pilne tematy, które już teraz musimy podjąć. Każdy dzień treningu daje nam większą bazę wiedzy o tych piłkarzach. Pierwszy termin na podjęcie decyzji wyznaczyliśmy na koniec tygodnia, ale jeśli będziemy zainteresowani postaramy się, aby to trochę przeciągnęło się w czasie. Zawodnicy trafili do nas nieprzygotowani i pozostaje pytanie, czy oni nam w tej rundzie pomogą? Musimy znaleźć odpowiedź. 

Protest kibiców:

– Mam nadzieję, że naszą grą spowodujemy, że ten doping ruszy. Musimy zrobić wszystko, aby trybuny reagowały tak jak w poprzednich spotkaniach.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments