Marcin Brosz: Czekamy na spotkanie i liczymy się z tym, że atmosfera będzie bardzo dobra

Milo  -  11 kwietnia 2017 19:06
0
4114

W naszej sytuacji każdy mecz jest ważny. Mamy jasno określone cele i chcemy wygrywać w każdym spotkaniu. Do każdego meczu staramy się przygotować, jak najlepiej tylko potrafimy – powiedział na konferencji przed meczem z Zagłębiem Sosnowiec Marcin Brosz, trener Górnika.

Sytuacja przed meczem z Zagłębiem:

Marcin Brosz (trener Górnika): – Na wstępie powiem, że od nas oczekuje się, aby mówić mniej, a bardziej realizować to, co zakładamy sobie na boisku. Czekamy na spotkanie i liczymy się z tym, że atmosfera będzie bardzo dobra. Chcemy swoją grą udowodnić, że warto przychodzić i bić kolejne rekordy. Mamy pewne mikrourazy w drużynie, ale wierzę, że zawodnicy, którzy się z nimi borykają do środy się z nimi uporają.

Dlaczego Matuszek kapitanem w ostatnim meczu?

– Wiele czynników miało na to wpływ, również cechy charakterologiczne. Chęć zwycięstwa i łączenia zespołu od środka. Szymon ma bardzo dobry kontakt z zawodnikami zarówno starszymi jak i młodszymi. Jest też takim łącznikiem z naszą dwójką z Półwyspu Iberyjskiego. Gra w centralnej strefie boiska i pokazuje inklinacje do przywództwa. Szymon podjął się tej ciężkiej roli.

O najbliższym rywalu:

– Chcemy koncentrować się na sobie, bo to jest to na co mamy wpływ. Obserwujemy przeciwników, ale gramy na naszym boisku i nasza dyspozycja, szeroka kadra, umiejętności, chęć zwycięstwa – na tym się koncentrujemy.

Źródło: Roosevelta81.pl
Foto: Roosevelta81.pl

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments